Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Çelik Teknoloji | 8 yorum
2.750,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 2760 Hometech Alfa 10MD 10" 32GB 3g IPS TabletSatıcı: Çelik Teknoloji | 24 yorum
2.750,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 2760 Hometech Alfa 10 Md Sim Kartlı 3g Eba - Whatsapp - Zoom Distribütör GarantiliSatıcı: Çelik Teknoloji | 5 yorum
2.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 2750.00 Hometech Alfa 10 Md 3g Simkartlı 10 Inç Ekran 2gb Ram 32gb Hafıza Buluetooth Kulaklık HediyeliSatıcı: Çelik Teknoloji | 4 yorum
3.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 3000.00 Hometech Alfa 10MD 3G 2 GB 32 GB Eba 10'' TabletSatıcı: ÇelikTeknoloji | 1 yorum
3.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 3250.00