Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hometech Alfa 10yc Pro 4 Gb 128 Gb 10.1\" Ips Tablet Bilgisayar Satıcı: inovio
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
1 7499.00
Hometech HOMETCEH ALFA 10 YC PRO 6 GB RAM 128 GB HAFIZA 10.1 İNÇ IPS EKRAN PRO OYUN TABLETİ Satıcı: Hometech Türkiye
7.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 7500.00
Hometech Alfa 10yc Pro 4 Gb 128 Gb 10.1"" Ips Tablet Bilgisayar Satıcı: Erenler Ticaret
11.398,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 11398.10
Hometech Alfa 10YC Pro 10.1" IPS Tablet Bilgisayar 4 GB Hafıza 128 GB Depolama Kapasitesi ile Güçlü Performans - Sarı
Satıcı: koçlar grup ticaret
13.198,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 13198.00
GENEL ÖZELLİKLER
EKRAN
BELLEK & DEPOLAMA
İŞLEMCİ
BAĞLANTILAR
TASARIM