4.5 (11 oy) / 128 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Honor MagicPad 2 Tablet (12 GB) Fiyatları

Honor MagicPad2 256 GB 12.3 Tablet

Satıcı: Honor Türkiye

26.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 26459
Honor Magicpad2 256 Gb 12.3 Tablet

Satıcı: Yalı Tech

27.058,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 27058.00
HONOR Magic Pad 2 3ghz 12gb 256gb 12.3 Inç Android Tablet Klavye Kılıf Kalem

Satıcı: Honor Türkiye

28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 28499.00
Honor Magic Pad 2 3 GHz 12 GB 256 GB 12.3" Android Tablet + Kılıf + Kalem gri

Satıcı: GpnTeknoloji

29.629,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 29629.41
HONOR Magic Pad 2 12GB 256GB 12.3" Siyah Tablet + Klavyeli Kılıf + Kalem

Satıcı: GpnTeknoloji | 382 yorum

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 29999.00
Honor Magic Pad 2 3Ghz 12Gb 256Gb 12.3 İnç Android Tablet Kılıflı Ve Kalemli

Satıcı: GpnTeknoloji

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 29999.00
Honor Magic Pad 2 3ghz 12gb 256gb 12.3 Inç Android Tablet

Satıcı: GpnTeknoloji

30.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 30399.05
Honor Magic Pad 2 3 GHz 12 GB 256 GB 12.3" Android Tablet + Kılıf + Kalem gri

Satıcı: A.İletişimDünyası

30.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 30740.00
Honor Magic Pad 2 3Ghz 12Gb 256Gb 12.3 inç Android Tablet

Satıcı: HONOR Türkiye

30.946,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 30946.33
HONOR Magic Pad 2 12GB 256GB 12.3" Siyah Tablet + Klavyeli Kılıf + Kalem

Satıcı: NESA GSM | 382 yorum

34.948,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 34948.00

Honor MagicPad 2 Tablet (12 GB) Fiyat Geçmişi

Honor MagicPad 2 Tablet Ürün Ailesi

Honor MagicPad 2 12 GB Tablet 12 GB 26.449,00 TL
Honor MagicPad 2 8 GB Tablet 8 GB Fiyat bulunamadı

Honor MagicPad 2 Tablet (12 GB) Temel Özellikleri

Honor MagicPad 2 Tablet (12 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 (SM8635)
• CPU Frekansı 3.0 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X4
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 2.8 GHz ARM Cortex-A720
• 2. Yardımcı İşlemci 3x 2.0 GHz ARM Cortex-A520
• Grafik İşlemcisi (GPU) Adreno 735
• CPU Üretim Teknolojisi 4 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit

KAMERA KAMERA

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Boy 180.5 mm
• En 274.5 mm
• Kalınlık 5.8 mm
• Ağırlık 555 gr
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

DOKÜMAN & DİĞER

Honor MagicPad 2 Tablet (12 GB) Yorumları (128 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Kutay C**** Profil Resmi

9 yorum

Kutay C**** Öncelikle herkese merhabalar.
Bu tableti alacak arkadaşlara 2 aylık deneyimimden bahsedeceğim. Umarım sizlere bir faydası olur.

Şunu belirtmeliyim ki daha önce şahsi bir tabletim olmadı ama üniversite hayatım boyunca arkadaşlarımın tabletlerini çok kez kullanma şansım oldu (ipad). Sonrasında işe başladım ve işim gereği bazı çizim planları ğzerinde ekstra çizimler yapmam gerekti veya başka işler içinde gerekli oldu ve 3 hafta boyunca araştırdığımda bu tableti almaya karar verdim. Şimdi teker teker parçaları deneyimlerime göre anlatacağım.
1-) Ekran
Şu ana kadar kullandığım cihazlar IPS ekranlıydı ve açıkçası parlaklığı açıp platformlardan dizi izlediğimde daha net siyahların daha siyah gölgede olan birinin gölgesi ve netliği bana yeterince doygun geldi. Normalde telefonu açar izlerim öyle büyük ekran hevesim veya isteğim yoktur ama tablet ile böyle bir heves edindim. Ayrıca ekranda bir takılma söz konusu daha yaşamadım.
2-) İşlemci
Ben mobil oyun sık olmasada oynayan bir insanım ve tablette de denedim. Oyunların akıcılığı vs harika en ufak bir kasma yok ve biraz uzun soluklu oynama çabasına girerseniz alet ısınıyor ki bence gayet iyi bir durum. Onun dışında çoklu uygulama açtığında ağlamıyor tablet. Aynı anda küçük ekranlarda whatssapp ve outlook açıkken arkada görüntülü toplantı da yapıyorum ve herhangi bir uygulamaya geçtiğimde bana mısın demiyor alet. Ayrıca bu durumu ıyun açıkken nasıl olur diye denediğimde yine üzmedi beni.
3-) Kalem
Kalem için çok ayrıntılı şeyler diyemeyeceğim. Sadece arkadaşlarımın 2 3 sene önceki nesil ipad kalemlerine göre yazma hissiyatı ve tepkime süresi daha iyi geldi. Sadece arkadaşlar kalem arada ekrandan bağlantısını koparıp geliyor. Milisaliselik bir olay ama mesela kalemle çizgi çizeceksiniz ve çizdiğiniz çizgiyi bırakmazsanız onu düzgünleştiriyor otomatik. Ama bu anlık kopmalar bunu engelliyordu. Bunun üzerine honor yetkili servisini aradım ve bana 1 2 reset yapmamı istediler ve ben de tableti alalı daha 2 ay olduğunu her 2 ayda bir reset atmam mı gerekicek tarzı konuştum. 3 gün sonrasında tabletime bir optimizasyon gğncellemesi geldi ve 3 haftadır bu sorunu yaşamıyorum. Umarımda yaşamam. Ciddi ciddi birşey çizmiyorsanız asla rahatsız etmiyor ama geçen bir pompa modülünün basit görsel halinde çizmem gerektiğinde sorun yaşamıştım. Neyse ki luanlık çözüldü. Notşar uygulaması baya zayıf pdf açma yok resim yğklemek isterseniz notun üstüne yapıştırmanız gerekiyor ve gereksiz zahmete sokuyor insanı. Ama sizlere önerim bu konudan muzdarip olunca araştırdım ve notein diye bir uygulama keşfettim. Gerçekten çok fazla işimi görüyor. Pdf resim dosya ne ararsanız yükleyebiliyorsunuz ve ğst taraftan google chrome sekmesi gibi çoklu açtığınızda hepsimi hafızada tutuyor. Kalem seçenekleri notlar uygulamasına göre daha fazla ve not pdf veya fotoğraf olarak istediğiniz gibi geri kaydedebiliyorsunuz. Kalemde sadece çift tıkla silgiye geç özelliği olmasına rağmen kalemin çift tıklayarak başka şeyler yapmasına da olanak tanıyor uygulama. Tabletin kendi not uygulamasından kat be kat iyi
4-) Pil:
Günde 2 bölğm dizi izliyom ki behzat ç izliyom kafadan 3 saat gidiyor arkasından 2 küsğr saat almanca dersine giriyorum online. Bu dersi dinlerken aynı zamanda tabletten notta alıyorum. Arkasından işte de 1 2 saat kullanınca %10 lara düşüyor ki bu kadar yoğun kullanıma süper bir pil fakat bir saçmalık var o da şarj aletinde. Daha güçlü başka markanın hangi şarj aletini takarsanız takın 66W şarjı kabul etmiyor. İlla benim şarj aletim diye direniyor. Orjinalini kullanmak tabiki sağlıklı ama honorun yedek parça kalem va bulma konusu sıkıntılı bir konu. Bu yüzden bu konuda açıkçası üzüldüm.
5- Klavye:
Hissiyatı tam bir iş bilgisayarı kullanıyormuş hissiyatı veriyor sessiz ve yumuşak. Bşrkaç tane komut koymuşlar. Otomatik translate gibi özellikler açıyor sizin yazdığınızı kopyala yapıştır yapmadan çeviriyor güzel ama bazı uygulamalarla optimizasyon sorunu var. Örneğin Ehatssapp ta entere basarsanız mesaj gidiyor. Normalde bunun çözümü shift+enter yapmaktır ama değil. Bu tablette ctrl+enter. Ama chat gpt ye gelince normale dönüyor ve shift+enter oluyor. Otulook gmail gibi mail uygulamalarında alt satıra geçke direkt enter tuşu ile. Alışınca koymuyor ama arada neden yani diye sorgulattırıyor. Ekran parlaklığı vs ayarlama olsaymış iyi olabilirmiş kullanıcılar için. Ben otomatik parlaklıkta kullandığım için aramıyom ama olabilirmiş.
6-) Hoparlör
Arkadaşlarımda apple tablet vardı açıp srtislik yaparlardı senin telefondan mı dinliyecez müziği diye. Honor tabletim piyasaya girdiğinden beri sadece benim tabletten dinliyoz. Belkş baslar tarmin etmiyor çok ama film izlerken müzik dinlerken manyak yüksek ve bence tizlerde 0 sıkıntılı gayet kaliteli bir hoparlörü var. Sesi fullediğimde odanın köşesine koysam bile aşırı net duyuyorum. 8 hoparlör lafta değilmiş gerçekten de varmış.
7-) Yazılım güncelleme işletim sistemi
Şuan MAGICOS9 var ve android 15 var. Daha ne kadar güncelleme alır bilmiyorum ama çıkalı çık olmadığından android 16 yı görür diye düşünüyorum.

Özetle tablet genel olarak iyi ama profesyonel çizim yapıcak birini üzebilir. Lütfen honordan optimizasyon güncellemesi istesin. Ayrıca kalem bu hatayı yaptığında kalemş takıp ekranı aç kapa yapınca 1 saate kadar düzeliyordu. 1 saat ğzerine notta öyle çok sık yaptığım birşey değil.

Umarım yardımcı olurum sizlere
Faydalı (5) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Sporcu O**** Profil Resmi

3 yorum

Sporcu O**** @Kutay C**** hocam ben özellikle akademik matematik formülleri ve cözümleri için alıyorum kalemde kopmalar bunu engelliyor mu yazı yazmayı imkansızlaştırır ufak kopmalar bile bu büyük sorun kalemde böyle bir durum yaşadınız mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
anonim Profil Resmi

11 yorum

anonim @Kutay C**** honorun kendi uygulamasında pdf açıyor ve pdf olarak kaydediyor not oluşturduktan sonra dosya aç deyince sıkıntı olmadan pdf den sorularımı çözüyorum
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
uye_176322949020 Profil Resmi

2 yorum

uye_176322949020 @Kutay C**** hocam tableti alalı 1 ay oldu aldığım günden beri notlar uygulamasına ister pdf ister fotoğraf yükleyebiliyorum. Eğer 4 ay önceki versiyonu dediğiniz gibiyse şu an o zamana göre aşırı kullanışlı bir halde
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Yorum Başa Sabitlendi
Necip D**** Profil Resmi

27 yorum

Necip D**** Tableti yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. Bundan önce orta segment Huawei tablet kullanıyordum. Ona kıyasla yorumlarımı yapacağım çünkü beni iyi anlamda da kötü anlamda da şaşırtan bazı şeyleri var. Ayrıca yorumum temel olarak ders çalışma ve kalem üzerinden olacak oyun değerlendirmeyeceğim çünkü hiç oyun oynamadım. Zaten her yer bu deneyimlerle dolu hiç not deneyimi paylaşan yok. Öncelikle eski tabletimden çok memnundum. Honor tablet seçme sebebim telefonum da Honor olduğu için buradan yazdığım ders notları otomatik olarak telefona da senkronize olduğu için aldım. Yoksa eski tabletimle devam ederdim. "Üçüncü parti bir uygulamayı hem telefona hem eski tablete kurup oradan da senkronize edebilirdin." diyecekler için evet öyle ama ben üçüncü parti uygulamaları kullanmaktan (Microsoft OneDrive de Google Drive de dahil) nefret ederim.
1- Huawei'nin notlar uygulamasında yüklediğim PDF dosyasını doğrudan açıp üzerinde not alabiliyordum. Honor notlar uygulamasında bunun olmaması beni şok etti. Sıfırdan not yazabiliyorsunuz ama Pdf'leri Notlar üzerinden açamıyorsunuz. Tabi Honor Docs üzerinden bunları yapabiliyorsunuz ancak o gerçekten detaysız. Hiç beni cezbetmedi. Özellikle Tıp öğrencileri için söylüyorum zaten genelde iPad kullanılıyor ama bunu düşünüyorsanız düşünmeyin resimler üzerine çok not tutuyorsunuzdur bunda pişman olursunuz. Benim işim daha çok yazı yazma üzerine olduğu için ve genelde notlarımı sıfırdan yazdığım için büyük bir sorun olmadı alışmaya başladım. Derste anlık not tutma konusunda da idare eder.
2- Çok garip ama not tutarken iki kere ekrana dokununca belli bir miktar yakınlaşıp uzaklaşma yok. Yani böyle basit bir şey neden yok anlamadım. Elinizle zoom yapar gibi yapmanız lazım ki öyle yakınlaşma uzaklaşma yapılsın.
3- 28k'ya alınan bir tablet kaleminin yeteneklerinin 15k'lık bir Huawei tablet kaleminden yeteneksiz oluşu... Şunu söyleyeyim, geri tepkimesi daha hızlı hissini aldım onda sorun yok ama buradan da notlar uygulamasına konuyu bağlayacağım. Huawei tablette ayıla bayıla kullandığım 2 özellik vardı: 1. İki parmakla dokununca en son aksiyonunu geriye alma ve 3 parmakla dokununca ileri alma. 2. (favorim) Kalemi kısa süre ekranda tutunca otomatik olarak silgiye geçiyordu ve kaleme çift tıklama özelliği sadece kalem- silgi arasında değildi özelleştirebiliyordun. Bunda ikisi de yok. Arkadaşımda samsung tablet var bu özellikler onda da yok ama bunlara o kadar alıştım ki dersin birinin vizesinde uçlu kalemi A4 kağıtta basılı tutup silgiye geçmesini beklemişliğim var. O kadar alışmıştım işime yarıyordu. Bu özelliği deneyimlemeyen eksiklik çekmez ama ben çok hissettim keşke bunda da olsa çok fark yaratırdı.
4- Gelelim klavyeye. Dokunma hissi bayağı sağlam. Search, sesli asistan tuşları da var. Windows tuşuyla kısayollar da çalışıyor ancak eski tabletimde Fn tuşu da vardı ve onunla parlaklık azaltıp artırma, ses artırma, sessize alma gibi özellikleri kullanıyordum bunda yok. Çok önemli mi? Hayır. Kolaylık sağlıyor muydu? Evet.
Ekran, işlemci cart curt bunları anlatmama gerek yok her yer bu incelemelerle dolu. Bu konuda dolu dolu tablet ama not alma yetenekleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Öncelik not almaksa almadan önce mutlaka imkanınız varsa deneyin diğer tabletlerle kıyaslayın. Ha not tutmak önemli değil film izler oyun oynarım ekran ve hoparlör önemli diyorsanız paranız varsa ve hevesiniz de varsa düşünmeden alın pişman olmazsınız.
Faydalı (5) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Necip D**** Profil Resmi

27 yorum

Necip D**** @Necip D**** Kullanımım 1 haftaya yaklaşmışken genel özellikleri hakkında yorumlarımı paylaşayım.
1- Ekranı şahane. Bu fiyat bandında 1 2 rakibi anca vardır yoktur. IPS panelli laptopumda bir şeyler bakasım gelmiyor. Hoparlörü de bayağı iyiydi. 8 hoparlörün hakkını veriyor.
2- Batarya başta bana hızlı tükeniyor gibi gelmişti. Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 8 saat ekran açık süresi vermişti parlaklık %20 civarıydı ve en az 6 saati not uygulamasını kullandım. Şu an ise şarj %40'ta; YouTube'den video izledim çoğunlukla, bazen yanında çift uygulama olarak yapay zeka da açıktı, hatta okulun Wi-fi'si Github'a girerken sıkıntı çıkarttığı için 1 saat tabletten kod denemesi yapmak için VPN de açıktı. Parlaklık %45 civarında ve 7 saat ekran açık süresi çoktan verdi yani 11.5 saat civarı günlük kullanımda verir gibi. 90 dakika civarında da tam şarj oluyor.
3- Oyun oynayan biri değilim. İşlemci konusunda yorum yapmayacaktım ama bugün şahit olduğum bir olay oldu. Bir döngünün 60.000.000 kez tekrar ettiği kod örneğini oyuncu bilgisayarımın tamamlaması 23 24 sn sürerken tablette aynı işlem 8 sn sürdü. Bu benim için yeterli bir test. Ha bilgisayar 3 yıllık o da var ama RTX ekran kartı olduğunu düşünürsek yine de iyi.
4- Android 15 ve MagicOS 9 güncellemesi şu an mevcut. Daha ne kadar güncelleme alır bilemem ama çok da önemli değil benim için.
Devamını Oku
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Alper C******* Profil Resmi

21 yorum

Alper C******* @Necip D**** Hocam bende yeni aldım henüz android 15 ve magicos 9 gelmedi ama satıp satmama konusunda kararsızım. Oled ekran diye diye heyecanlandım ama gözler ips e alıştığı için henüz farkını hissedemedim belki fiziki mağazada yan yana bakmak gerekiyor sanırım. Benim oyunla çizimle pek işim olmadığı için yukarıda ilk yazdığınız sıkıntıları pek kaale almadım çünkü youtube netflix film dizi için aldım. En çok takıldığım konu malzeme yapısı oldu. Tek elde tutması zorda olsa full metal tabletin verdiği hissi bu tablette alamadım çerçeve metal arka taraf fiber kaplama densede full plastik gibi geldi. Şu an bunu satsam tab s9+ ve tab s10+ var kafamda ama ekstra kılıf masrafı olacak o da en az 8-10 bin tl. Başka alternatif yok İpad ler pahalı ve film diziye pek uygun değil gibi, Xiaomi pad 7 pro var ama İps ekran. Siz genel olarak memnun musunuz sizce satmalımıyım? Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Necip D**** Profil Resmi

27 yorum

Necip D**** @Alper C******* hocam benim eski tabletim IPS ekranlı, telefonum Honor ve OLED ekranlı olduğu için bunda karar kıldım benim çok hoşuma gitti. Malzeme yapısında katılıyorum ama ben sürekli kılıfla kullandığım için sıkıntı olmadı bana. Kullanacak olan sizsiniz ben üstte de belirttim benim telefonum da Honor olduğundan senkronizasyon olayı rahat diye aldım. Yoksa böyle derdi olmayan biri için Samsung çok daha mantıklı bir karar. iPad'ler evet daha çok ekosistem ve güçlü işlemciye ihtiyacınız varsa ve paranız da varsa daha mantıklı. Xiaomi konusunda siz zaten "gözler ips e alıştığı için henüz farkını hissedemedim" dediniz. Evet IPS olabilir ama diğer ekran özellikleri çok başarılı bu kadar özellikleri olduğunu bilmiyordum şimdi baktım sizi pişman edeceğini sanmam. Ama yine de bu tabletteki gibi malzeme veya ekran kalitesi olarak tereddütünüz varsa bir mağazaya gidip bizzat test edin. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
uye_177962427469 Profil Resmi

1 yorum

uye_177962427469 Arkadaşlar bu tabletin pubg gibi fps oyunlarında kaç fps açar tablet kaç saat gider oyun oynarken iyi gubler
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce
uye_177696315091 Profil Resmi

1 yorum

uye_177696315091 Jiroskop varmı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Beşir Y**** Profil Resmi

3 yorum

Beşir Y**** Fiyat performans ürünü; ekran kasa oranı, ekran kalitesi ve işlemcisi güzel
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
uye_176186425487 Profil Resmi

7 yorum

uye_176186425487 Android 16 geldi mi bilgisi olan yazabilir mi ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Necip D**** Profil Resmi

27 yorum

Necip D**** @uye_176186425487 Dün android 16 Magicos 10 güncellemesi geldi
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
uye_176186425487 Profil Resmi

7 yorum

uye_176186425487 Şu an güncel olarak android kaç 15 mi 16 mı bilen kullanan söyleyebilir mi
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
uye_177360674862 Profil Resmi

1 yorum

uye_177360674862 @uye_176186425487 bu tableten yazıyrum android 16 bulunuyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Ori Profil Resmi

1 yorum

Ori ben bu tabletden almayı düşünüyorum hepinizin yorumları için teşekkür ediyorum ama yorumlarınız birkaç ay olmuş şu an ki kullanımda nasıl tavsiyeleriniz nelerdir. yardımcı olursanız çok sevinirim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
uye_176186425487 Profil Resmi

7 yorum

uye_176186425487 @Ori aldınız mı, aldıysanız tablet nasıl memnun musunuz android sürümü 15 mi 16 mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
uye_176820203361 Profil Resmi

1 yorum

uye_176820203361 SAKIN KİMSE ALMASIN Jiroskop gibi basit bir özelliği desteklemiyor çok kalitesiz bir marka başka cihaz alın bu markanın almayın pişman olursunuz
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
4 ay önce
uye_177287019816 Profil Resmi

75 yorum

uye_177287019816 @uye_176820203361 yürü git. Bu bir oyun tableti değil ayrıca ÇOK İYİ BİR MARKA HONOR.(Nesnel) Çünkü bu fiyatta böyle özellikler harika. Ayrıca sanki sen aldın mıda oturduğun yerden pişman olursunuz diyorsun. Sırf jiroskop yok diye markaya kalitesiz demişsin. Kalite ile jiroskop alakasız şeyler. Kasası çok kaliteli. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
1Yorumcu Profil Resmi

87 yorum

1Yorumcu iPad Air 5’ten geçtim, sanki teknolojiyi ilk kez deneyimliyormuşum gibi hissediyorum. Ses, ekran, akıcılık tam bir şaheser.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.