4.8 (2 oy) / 20 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Huawei MatePad 11.5 2025 Tablet (128 GB) Fiyatları

HUAWEI MatePad 11.5 2025 Tablet 2.5K 120Hz Göz Dostu, 8+128GB, 10100 mAh Pil, 40W SuperCharge, WiFi 6, Bluetooth 5.2, HUAWEI Notes, Dörtlü Hoparlör, Uzay Grisi

Satıcı: Amazon.com.tr

11.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 11195
Huawei MatePad 11.5 2025 8+128 GB

Satıcı: Nethouse

11.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 11190.00
HUAWEI Yeni Matepad 11.5" 2025 8/128 GB Tablet uzay-grisi

Satıcı: tulparbilgisayar2

11.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 11280.00
Huawei Yeni (2025) MatePad 11.5" 8GB 128GB Tablet

Satıcı: Nethouse | 48 yorum

11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 11599.00
HUAWEI Yeni Matepad 11.5" 2025 8/128 GB Tablet uzay-grisi

Satıcı: mediamarkt

11.690,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 11690.25
Huawei Yeni 2025 Matepad 11.5" 8Gb 128Gb Tablet

Satıcı: RASYONEL

11.736,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 11736.03
Huawei Yeni (2025) MatePad 11.5" 8GB 128GB Tablet

Satıcı: Teknoyakala | 48 yorum

11.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 11739.00
Huawei Yeni 2025 Matepad 11.5" 8Gb 128Gb Tablet

Satıcı: Kılınç Mobil

11.770,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 11770.50
Huawei Yeni Matepad 11.5 inç 2025 8/128 GB Tablet Uzay Grisi 11.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 11989.00
Huawei Matepad 2025 8Gb 128Gb 11.5inch- Emuı Tablet

32 yorum

11.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 11989.00
HUAWEI Yeni Matepad 11.5 inç 2025 8/128 GB Tablet Uzay Grisi

Satıcı: MEDIAMARKT

11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 11990.00
Huawei MatePad 11.5 2025 8+128 GB

Satıcı: Trendyol

12.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 12029.00
HUAWEI Yeni Matepad 11.5 inç 2025 8/128 GB Tablet Uzay Grisi

Satıcı: Nethouse

12.284,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 12284.06
Huawei Matepad 11.5

Satıcı: GeldiBitiyo

12.414,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 12414.10
HUAWEI MatePad 11.5 2025 - 8+128GB - Uzay Grisi 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 12999.00
Huaweı Matepad 11.5 (W09fk) 8/128 Gray Txz-W09

Satıcı: by-pro bilişim

14.324,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 14324.10

Huawei MatePad 11.5 2025 Tablet (128 GB) Fiyat Geçmişi

Huawei MatePad 11.5 2025 Tablet Ürün Ailesi

Huawei MatePad 11.5 2025 128 GB Tablet 128 GB 11.185,00 TL
Huawei MatePad 11.5 PaperMatte Edition 2025 256 GB Tablet 256 GB 13.099,00 TL

Huawei MatePad 11.5 2025 Tablet (128 GB) Temel Özellikleri

Huawei MatePad 11.5 2025 Tablet (128 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 8 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Diğer Depolama Seçenekleri 256 GB

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) HiSilicon Kirin T82B
• CPU Frekansı 2.29 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 1x 2.29 GHz ARM Cortex-A710
• 1. Yardımcı İşlemci 3x 2.05 GHz ARM Cortex-A710
• 2. Yardımcı İşlemci 4x 1.30 GHz ARM Cortex-A510
• Grafik İşlemcisi (GPU) Maleoon 920C
• GPU Frekansı 2290 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 7 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Boy 177.53 mm
• En 262.63 mm
• Kalınlık 6.1 mm
• Ağırlık 515 gr
• Renk Seçenekleri Gri Mor

Huawei MatePad 11.5 2025 Tablet (128 GB) Yorumları (20 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahsen b**** Profil Resmi

10 yorum

Ahsen b**** 11.300 e media markttan alınır mı, başka modellere mi bakmalıyım ? Oyun, ders, film, video için falan kullanacağım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Yago Profil Resmi

10 yorum

Yago JİROSKOP var mı yok mu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
emre Profil Resmi

3 yorum

emre @Yago malesef yok pubg de deneyimledim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
DarkCryG Profil Resmi

27 yorum

DarkCryG @epey Huawei Matepad 11.5 2025 Ve PaperMatte Versiyonunda Jiroskop'u Destekliyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @DarkCryG Bu konuda bilgi veren resmi üretici linki varsa paylaşır mısınız?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
emre Profil Resmi

3 yorum

emre @DarkCryG desteklemiyor kullanıcı olarak söylüyuorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
DarkCryG Profil Resmi

27 yorum

DarkCryG Tablet Alacaksanız Kesinlikle Bu Tableti Alın Kendi Ellerimle Deneyimlerim Kalemi Çok Güzel Google Servisleri Mevcut (kendiniz kurmanız gerekiyor) Ekran Mükemmel (PaperMatte Edition ayrı Bir Mükemmel) İşlemci Orta-Üst Seviye Güzel İşlemci Tablet Alacaksanız Bu Tableti Alın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Metin B******** Profil Resmi

2 yorum

Metin B******** Vatan dan 7100 e aldım 3taksit
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
ArdaKemal Ç***** Profil Resmi

11 yorum

ArdaKemal Ç***** Bu tablet PUBG kaç fps alıyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
uye_176969928397 Profil Resmi

1 yorum

uye_176969928397 @ArdaKemal Ç***** 90fps diye biliyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Özcan Ş******** Profil Resmi

151 yorum

Özcan Ş******** @Epey Cihazın Kenarları Metal Ekler Misin?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Özcan Ş******** "Metal Gövde" olarak belirtilmiş durumda.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
mustafa a*** Profil Resmi

1 yorum

mustafa a*** Kalem varmı kutu içinde
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Muhammed S*** B******* Profil Resmi

118 yorum

Muhammed S*** B******* @mustafa a*** hayır ekstra olarak yada hediyeli olarak alabiliyorsun
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 8 ay önce
erol c**** Profil Resmi

2 yorum

erol c**** BOY 177.5 , 117.5 HATALI. EVDE ÖLÇTÜM.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @erol c**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Çınar Kendir Profil Resmi

156 yorum

Çınar Kendir Google desteğini saymazsak 755-800 bin Antutu puanı alıp bu fiyata alınabilmesi MÜKEMMEL. 10.999-11.999TL arası alınabilir. Bu fiyatta ki tüm cihazlardan ÇOK DAHA güçlü.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Osman Profil Resmi

3 yorum

Osman @Çınar Kendir microG desteği var mı acaba?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Keremta72 Profil Resmi

17 yorum

Keremta72 @Osman var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.