4.1 (6 oy) / 43 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Huawei MatePad 11.5"S PaperMatte Edition Tablet Fiyatları

Huawei Matepad 11.5S Papermatte Edition 8GB 256GB Tablet Gri + Klavye -Gri - 256 GB

Satıcı: YALI TECH | 48 yorum

20.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 20549.00
HUAWEI MatePad 11.5S PaperMatte Edition 8GB+256GB Tablet, Nearlink ile Güçlendirilmiş M-Pencil ile Uyumlu, Çıkarılabilir Klavye, 2.8K HUAWEI FullView Ekran, 144 Hz Yenileme Hızı, Şarj Aletsiz,Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

20.524,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 sn önce

2 20534
Huawei Matepad 11.5 Inç S 12/256 GB Tablet Android İşletim Sistemi ile Çok Renkli Ekran

Satıcı: ProrenkSatış

20.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 20950.00
Huawei Matepad 11.5 inç S 12/ 256 GB Tablet Yeşil 21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 21499.00
Huawei Matepad 11.5 inç S 12/ 256 GB Tablet Yeşil

Satıcı: MediaMarkt

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 21499.00
HUAWEI Matepad 11.5 inç S 12/ 256 GB Tablet Yeşil

Satıcı: MEDIAMARKT

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 21499.00
Huawei Matepad 11.5 inç S 12/ 256 GB Tablet Yeşil 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 21999.00
HUAWEI MatePad 11.5 S PaperMatte Edition Gri, 8+256GB Tablet 22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 22999.00
Huawei Matepad Air 11.5 S 8 GB 256 GB Tablet uzay-grisi

Satıcı: ernpazarlama

26.753,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 26753.12
Huawei Matepad 11.5”S 12Gb 256Gb PaperMatte +kalem+klavye+mouse

Satıcı: HeyTekno

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 26999.00

Huawei MatePad 11.5"S PaperMatte Edition Tablet Fiyat Geçmişi

Huawei MatePad 11.5"S PaperMatte Edition Tablet Temel Özellikleri

Huawei MatePad 11.5"S PaperMatte Edition Tablet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) Huawei Kirin 9000WL
• CPU Frekansı 2.48 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.48 GHz
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 2.15 GHz
• Grafik İşlemcisi (GPU) Maleoon 910
• GPU Frekansı 750 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 7 nm

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Boy 177.3 mm
• En 261.0 mm
• Kalınlık 6.2 mm
• Ağırlık 510 gr
• Renk Seçenekleri Gri Gümüş Mor

DOKÜMAN & DİĞER

Huawei MatePad 11.5"S PaperMatte Edition Tablet Yorumları (43 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

saithopsait Profil Resmi

29 yorum

saithopsait pusula ve titreşim motoru yok bunları göz önünde bulundurarak alın. böyle basit özelliklerin olmaması beni hayal kırıklığına uğrattı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Efe y***** Profil Resmi

1 yorum

Efe y***** @epey ekran dayanlikliliği koyulmamiştir
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
6 ay önce
saithopsait Profil Resmi

29 yorum

saithopsait @epey ilk iki link 11.5 e ait
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @saithopsait Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 6 ay önce
Umut B******* Profil Resmi

7 yorum

Umut B******* Almayı düşünüyorum fakat tft panel olması kafamı karıştırdı
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
9 ay önce
Tamer Profil Resmi

13 yorum

Tamer Geçerlilik süresinin dışında olduğu için kupon kullanılamadı. @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Tamer Kod aktif, bilgiler güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 9 ay önce
Batur Profil Resmi

3 yorum

Batur AFD2000EPEY kodu ile 11.599 TL'ye düşmüyor 13.999 TL oluyor, kampanya mı bitti?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
11 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey Kod aktif, bilgiler güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 11 ay önce
Batur Profil Resmi

3 yorum

Batur Tekrar, kod ile 11.599 TL 'ye düşer diye yazmışsınız ama kodu girince "Sipariş toplamı bu kuponun kullanılmasına yetecek kadar yüksek değil." uyarısı veriyor. Yanına kalem yada şarj aleti eklemekte sonucu değiştirmiyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 11 ay önce
Hedef 2****** Profil Resmi

7 yorum

Hedef 2****** https://phonedb.net/index.php?m=processor&id=982&c=hisilicon_kirin9000wl_hi36a0
Bu siteye göre ekran kartı maelooon 910 muş. Ekler misiniz epey lütfen?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Hedef 2****** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce
Hedef 2****** Profil Resmi

7 yorum

Hedef 2****** Bu cihazda e kitap modu da var. Ekleyebilir misiniz epey?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
Emre E*** Z**** Profil Resmi

1 yorum

Emre E*** Z**** Bu modeli almaktansa 3 k daha ucuza aynı özellikleri veren düz MatePad11.5 Papermate modeli çok daha mantıklı aralarında önemli bir fark yok. En gözüme çarpan geliştirme kalem için manyetik sarj ve tutunma oldu. Bunun dışında 11.5 daha iyi bir model bile sayılır.
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce
Gökhan E****** Profil Resmi

1 yorum

Gökhan E****** Sizce uzun kullanım için iyimidir yoksa iPad mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.