Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Huawei MatePad Se 11" Tablet (4 GB) Fiyatları

Huawei Matepad SE 11 4GB 128GB Gri - 128 GB

Satıcı: Hepsiburada | 168 yorum

6.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 6539.00
Huawei Matepad Se 11 4 Gb 128 Gb 11" Tablet

Satıcı: tulparlife

6.398,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6398.50
Huawei Matepad SE 11 4GB 128GB Gri - 128 GB

Satıcı: Güler | 168 yorum

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 6899.00
Huawei Matepad Se 11 4/128 Gb 11 Inç Tablet Uzay Gri

Satıcı: KYA Teknoloji - Turkcell Mağazası

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6899.00
Huawei Matepad Se 11 4/128 Gb 11 Inç Tablet Uzay Gri

Satıcı: CMG TELEKOMÜNİKASYON - Turkcell Mağazası

6.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6998.00
Huawei MatePad SE 11" 4+128GB Gri

Satıcı: IMG 20

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6999.00
Huawei Matepad SE AGASSI6-W19B 4 GB 128 GB 11" Tablet gri

Satıcı: Nethouse

7.049,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 7049.06
Huawei MatePad SE 11" 4+128GB Gri

Satıcı: Nethouse

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7199.00
Huawei Matepad SE AGASSI6-W19B 4 GB 128 GB 11" Tablet gri

Satıcı: ahsengrup

7.426,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 7426.00
Huawei Matepad Se Agassı6-W19b 4 Gb 128 Gb 11" Tablet Gri

Satıcı: Ahsen Grup

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7500.00
HUAWEI MatePad SE 11 Gri, Wifi, 4GB + 128GB 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7999.00
Huawei Matepade 11"" 4GB 128GB Tablet -Gri -HEDİYELİ

Satıcı: Erenler Ticaret

19.378,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 19378.10
Huawei Matepad Se 11 4 Gb 128 Gb 11" Tablet

Satıcı: Erenler Ticaret

19.520,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 19520.60

Huawei MatePad Se 11" Tablet (4 GB) Fiyat Geçmişi

Huawei MatePad Se 11" Tablet (4 GB) Temel Özellikleri

Huawei MatePad Se 11" Tablet (4 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 4 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Diğer Depolama Seçenekleri 64 GB

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) Huawei Kirin 710A
• CPU Frekansı 2.0 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A73
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 1.7 GHz ARM Cortex-A53
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G51 MP4
• CPU Üretim Teknolojisi 14 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Boy 252.3 mm
• En 163.8 mm
• Kalınlık 6.9 mm
• Ağırlık 475 gr
• Renk Seçenekleri Gri Mavi

DOKÜMAN & DİĞER

Huawei MatePad Se 11" Tablet (4 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.