Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO Idea Tab Plus 8/256GB 12.1 inç Tablet+Kalem+Klavye ZAG70609TR Satıcı: MediaMarkt
18.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 18979.00
Lenovo IDEA TAB Plus ZAG70609TR 8 GB 256 GB 12.1" Tablet + Kalem + Klavye gri Satıcı: mediamarkt
19.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 19500.00
Lenovo Idea Tab Plus 2.2ghz 8gb 256GB 12.1inch' 2.5k- Android Tablet - Gri
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1 yorum
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 19999.00
Lenovo Idea Tab Plus 8/256Gb 12.1 inç Tablet+Kalem+Klavye Zag70609Tr
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
16 dk önce
4 19999.00
Lenovo Idea Tab Plus 2.2Ghz 8Gb 256Gb 12.1inch' 2.5K- Android Tablet 90 yorum
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 19999.00
LENOVO Idea Tab Plus 8/256GB 12.1 inç Tablet+Kalem+Klavye ZAG70609TR Satıcı: MEDIAMARKT
20.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 20000.00
Lenovo Idea Tab Plus 2.2ghz 8gb 256GB 12.1inch' 2.5k- Android Tablet - Gri
Satıcı: Teknoplay | 1 yorum
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 23499.00
Lenovo Idea Tab Plus Zag70642tr 256 Gb 12.1 Tablet
Satıcı: tulparlife
26.740,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 26740.00
GENEL ÖZELLİKLER
EKRAN
BELLEK & DEPOLAMA
İŞLEMCİ
KAMERA
BAĞLANTILAR
TASARIM
Redmi Pad 2 Pro 8 GB / 256 GB
13.899,00 TL
Lenovo Tab Plus TB351UF 256 GB
13.160,00 TL
Lenovo Idea Tab Plus TB361FU Folio Kılıf + Kalem
14.499,00 TL
Apple iPad 11" (A16) 128 GB
18.299,90 TL
Lenovo Yoga Tab TB710FU + Kalem
19.004,50 TL
Huawei MatePad 11.5 PaperMatte Edition 8 GB / 256 GB
13.199,00 TL
Lenovo Idea Tab TB336ZU + Kalem + Kılıf
10.660,00 TL
Xiaomi Pad 7 8 GB / 256 GB
14.949,00 TL
Honor Pad V9 8 GB / 256 GB
16.999,00 TL
Honor Pad 10
14.611,50 TL
Lenovo Tab K11 Gen 2 TB336ZU Folio Klıf + Kalem
11.279,00 TL
Lenovo Yoga Tab 11
11.304,05 TL
164 yorum