4.8 (1 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
Hafıza Kartı Desteği:
Var
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Lenovo Tab One TB305FU Tablet Fiyatları

LENOVO Tab One 4GB 128GB Tablet

Satıcı: Trendyol

5.036,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5046
Lenovo Tab One ZAF00214TR 4 GB 128 GB 8.7" IPS Android Tablet gri

Satıcı: ahidenal

5.065,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 5065.66
LENOVO Tab One 4GB 128GB Tablet

Satıcı: Ahidenal

5.086,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5086.00
Lenovo Tab One 4Gb 128Gb 8.7" IPS Andriod Tablet + Kılıf Zaf00214tr

Satıcı: Ahidenal

5.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 5279.04
Lenovo Tab One 4GB 128GB 8.7" Tablet + Kılıf ZAF00214TR

Satıcı: Ahidenal | 54 yorum

5.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 5339.00
Lenovo Tab One ZAF00214TR 4 GB 128 GB 8.7" IPS Android Tablet gri

Satıcı: karamustafakardesler

5.358,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 5358.00
Lenovo Tab One ZAF00214TR 128 GB 4 GB RAM 8.7" Tablet(Standlı Kılıf Hediyeli) 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 5499.00
Lenovo Tab One 4GB 128GB 8.7" Tablet + Kılıf ZAF00214TR

Satıcı: HACI AHMET KÜRKÇÜ | 54 yorum

5.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 5640.00
LENOVO Tab One 8.7 inç 4/128 GB Tablet+Kılıf ZAF00214TR

Satıcı: dubaicenter

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 5699.05
Lenovo Tab One 4GB 128GB 8.7"" Tablet+Kılıf ZAF00214TR

Satıcı: Başaran İletişim

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 5699.05
Lenovo Tab One 8.7 inç 4/128 GB Tablet+Kılıf Zaf00214Tr 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 5999.00
Lenovo Tab One 4Gb 128Gb 8.7" IPS Android Tablet Zaf00214tr 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 5999.00
Lenovo Tab One 1.8Ghz 4Gb 128Gb 8.7inch- Android Tablet

19 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5999.00
Lenovo Tab One 4GB 128GB 8.7"" Tablet+Kılıf ZAF00214TR

Satıcı: Erenler Ticaret

12.291,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 12291.10

Lenovo Tab One TB305FU Tablet Fiyat Geçmişi

Lenovo Tab One TB305FU Tablet Ürün Ailesi

Lenovo Tab One TB305XU (ZAF10177TR) Tablet 4G: Var 4.999,00 TL
Lenovo Tab One TB305FU (ZAF00214TR) Tablet 4G: Yok 5.036,00 TL

Lenovo Tab One TB305FU Tablet Temel Özellikleri

Var

Lenovo Tab One TB305FU Tablet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 4 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Dahili Depolama Tipi eMMC 5.1
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Kapasitesi 1 TB
• Desteklenen Hafıza Türü Micro SD

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) MediaTek Helio G85 (MT6769V/CZ)
• CPU Frekansı 2.0 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.0 GHz ARM Cortex-A75
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G52 MC2
• GPU Frekansı 1000 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 12 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit

KAMERA KAMERA

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Boy 211 mm
• En 124.8 mm
• Kalınlık 8.5 mm
• Ağırlık 320 gr
• Renk Seçenekleri Gri Yeşil

DOKÜMAN & DİĞER

Lenovo Tab One TB305FU Tablet Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Atalay K******** Profil Resmi

66 yorum

Atalay K******** Yazılım olarak Samsung'a benzettim honor pad den daha iyi bence honor pad x7 saf android geldiği için hıc özellik yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.