Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Tab ZAEJ0001TR 4 GB 64 GB 10.1" 4G LTE Tablet + Kılıf gri Satıcı: dubaicenter
6.861,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 6861.06
Lenovo Tab ZAEJ0001TR 4 GB 64 GB 10.1" 4G LTE Tablet + Kılıf gri Satıcı: telesis
7.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 7050.00
Lenovo Tab 10.1" Wuxga 4G LTE Tablet 64 GB Depolama Kapasitesi Android İşletim Sistemi - Gri
Satıcı: dubaicenter | 19 yorum
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 7499.00
Lenovo Tab 10.1" Wuxga 4G LTE Tablet 64 GB Depolama Kapasitesi Android İşletim Sistemi - Gri
Satıcı: TEKNOMAKS | 19 yorum
12.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 12399.00
4G: Yok / 64 GB
5.699,00 TL
4G: Yok / 128 GB
6.499,00 TL
4G: Var / 128 GB
6.861,06 TL
4G: Var / 64 GB
6.861,06 TL
GENEL ÖZELLİKLER
EKRAN
BELLEK & DEPOLAMA
İŞLEMCİ
BAĞLANTILAR
TASARIM