Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
POCO Pad X1 8 GB RAM 512 GB Grey (2 Yıl Poco Türkiye Garantili) Satıcı: HANİBU
15.960,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 15960.00
POCO Pad X1 (Xiaomi Türkiye Garantili) Satıcı: hanibu
16.351,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 16351.80
POCO Pad X1 8 GB RAM 512 GB Grey (2 Yıl Poco Türkiye Garantili) Satıcı: TECNO STORE
16.519,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 16519.55
POCO Pad X1 8 GB RAM 512 GB Qualcomm Snapdragon İşlemcili 11 inç Ekranlı Android Tablet - Gri
Satıcı: Yüksek Teknoloji | 5 yorum
16.598,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 16598.24
POCO Pad X1 8 GB RAM 512 GB Qualcomm Snapdragon İşlemcili 11 inç Ekranlı Android Tablet - Gri
Satıcı: tecnobank | 5 yorum
16.610,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 16610.02
POCO Pad X1 (Xiaomi Türkiye Garantili) Satıcı: Xiaomi Resmi Mağazası
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 16999.00
POCO Pad X1 8 GB RAM 512 GB Grey (2 Yıl Poco Türkiye Garantili) Satıcı: TECNO STORE
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
7 16999.00
8 GB / 512 GB
15.960,00 TL
12 GB / 256 GB
Fiyat bulunamadı
8 GB / 256 GB
Fiyat bulunamadı
8 GB / 128 GB
Fiyat bulunamadı
GENEL ÖZELLİKLER
EKRAN
BELLEK & DEPOLAMA
İŞLEMCİ
KAMERA
BAĞLANTILAR
Xiaomi Pad 7 8 GB / 256 GB
14.949,00 TL
Poco Pad M1
12.030,40 TL
Honor Pad V9 8 GB / 256 GB
15.279,10 TL
Xiaomi Pad 7 Pro 12 GB / 512 GB
23.550,50 TL
Redmi Pad 2 Pro 8 GB / 256 GB
13.912,00 TL
Black Shark Gaming
18.599,00 TL
Lenovo Yoga Tab TB710FU + Kalem
19.004,50 TL
Nubia Pad Pro 16 GB / 512 GB
24.443,03 TL
Apple iPad 11" (A16) 256
23.218,00 TL
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi 12 GB / 256 GB
22.063,01 TL
Poco Pad
25.284,59 TL
Huawei MatePad 11.5 S 2026 256 GB
16.415,22 TL
11 yorum
2 yorum
1 yorum
324 yorum
232 yorum
2 yorum
3 yorum
974 yorum
164 yorum
2 yorum
974 yorum
1 yorum