5.0 (1 oy) / 11 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
Hafıza Kartı Desteği:
Var
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Redmi Pad 2 Tablet (4 GB / 128 GB) Fiyatları

Redmi Pad 2 4GB RAM 128GB ROM, Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 sn önce

1 7309
Redmi Pad 2 4GB RAM 128GB ROM, Yeşil

Satıcı: Amazon.com.tr

7.833,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 7843.66
Xiaomi Redmi Pad 2 4 GB 128 GB 11" Tablet gri

Satıcı: A.İletişimDünyası

7.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 7940.00
Xiaomi Redmi Pad 2 Gri 128 Gb 11" Tablet

Satıcı: GULER ELEKTRONİK

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 7999.00
Xiaomi Redmi Pad 2 4Gb Ram 128Gb Rom, Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Guler

8.048,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 8048.60
Xiaomi Redmi Pad 2 4 GB 128 GB 11" Tablet gri

Satıcı: Reyontek

8.167,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 8167.66
Xiaomi Redmi Pad 2 4GB 128GB 11" Gri - 128 GB

Satıcı: Gondolbaşı | 1173 yorum

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 8199.00
Xiaomi Redmi Pad 2 Gri 128 Gb 11" Tablet

Satıcı: Reyontek

8.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 8230.00
Xiaomi Redmi Pad 2 4GB 128GB 11" Gri - 128 GB

Satıcı: Çetin Grup | 1173 yorum

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 8299.00
Xiaomi Redmi Pad 2 4GB RAM 128GB ROM, Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Trendyol

8.440,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 8440.36
Xiaomi Redmi Pad 2 4Gb 128Gb 11" Gri

Satıcı: Gondolbaşı

8.454,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 8454.10
Xiaomi Redmi Pad 2 128 GB 4 GB RAM 11.0" Tablet Mor 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 8499.00
Xiaomi Redmi Pad 2 128 GB 4 GB RAM 11.0" Tablet Yeşil 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 8499.00
Xiaomi Redmi Pad 2 4GB RAM 128GB ROM, Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: YaşarGroup

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 8500.00
Xiaomi Redmi Pad 2 4 128 Gb 11 Inç Tablet Grafit

Satıcı: Gondolbaşı

8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 8949.00
Xiaomi Redmi Pad 2 4+128gb Gri 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 8999.00
Redmi Pad 2 4GB RAM 128GB ROM, Gri

Satıcı: Gondolbaşı

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

17 9199.00

Redmi Pad 2 Tablet (4 GB / 128 GB) Fiyat Geçmişi

Redmi Pad 2 Tablet (4 GB / 128 GB) Temel Özellikleri

Var

Redmi Pad 2 Tablet (4 GB / 128 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 4 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Dahili Depolama Tipi UFS 2.2
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Kapasitesi 2 TB
• Desteklenen Hafıza Türü MicroSDXC

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) MediaTek Helio G100 Ultra
• CPU Frekansı 2.2 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G57 MC2
• CPU Üretim Teknolojisi 6 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit

KAMERA KAMERA

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Boy 254.8 mm
• En 166.4 mm
• Kalınlık 7.36 mm
• Ağırlık 510 gr
• Renk Seçenekleri Gri Mint Mor

DOKÜMAN & DİĞER

Redmi Pad 2 Tablet (4 GB / 128 GB) Yorumları (11 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Halil Profil Resmi

273 yorum

Halil Bu fiyata çok güçlü bir dimensty 7300 var 90fps bir gpu var bunu almak akıl karı değil ben hyperos da one ui den kullandım tabiki one ui daha iyi akicilik olarak ne pahasına bunu alır bir insan
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
4 ay önce
°Mehmet ♞ Profil Resmi

255 yorum

°Mehmet ♞ Cihazı 1 haftadır kullanıyorum, ekran kalitesi şarj süresi bu model için çok güzel 2-3 ayda bir taplet değiştiren biriyim bu süreçte lenevo Samsung Huawei modelleri kullanım test amaçlı. Bu tapletten zevk aldım 2.5K netlik 90 Hz oluşu deneyimi güzel yaşatıyor sıfır kapalı kutu 5400 e aldım 4/128 serisi oyun oynamıyorum ancak 60 FPS verdiğini duydum son güncelleme den sonra pubg de, sunum ödev gibi amaçları için kullanıyorum.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
uye_176649816776 Profil Resmi

1 yorum

uye_176649816776 Epey bu tablete jiroskop varmı
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
mertcan Ö*** Profil Resmi

7 yorum

mertcan Ö*** @uye_176649816776 aga maalesef yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
DarkCryG Profil Resmi

27 yorum

DarkCryG @epey Redmi Pad 2 Jiroskop'u Destekliyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @DarkCryG Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
mertcan Ö*** Profil Resmi

7 yorum

mertcan Ö*** @DarkCryG yalan söyleme aga pubg de açmadi denememe rağmen bazı oyunlarda olsa bile kötü çalışıyor dondurmalı sistemi ile çalıştığı için
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
DarkCryG Profil Resmi

27 yorum

DarkCryG @mertcan Ö*** Kardeşim LTE (4G) Modelinde Varmış LTE'siz Modelinde Yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Bilal hancı Profil Resmi

74 yorum

Bilal hancı Epey tapletlere islemcilerin telefonda aldığı antutu becmark puanları ekler misiniz tek tek bakmak zorunda kalıyoruz hangisi daha hızlı diye tek tek bakıyorum
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Arda Ö**** Profil Resmi

60 yorum

Arda Ö**** 4gb ram versiyondan uzak durun onun dışında güzel tablet işlemcisi olsun ekranı olsun
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
mertcan Ö*** Profil Resmi

7 yorum

mertcan Ö*** @Arda Ö**** bende 4gb Rami var evet donmalar yaşayabiliyor 8gbde rahat oynatır oyunlari 2 bin tl koyup almak daha mantikli dediğin gibi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.