4.3 (3 oy) / 21 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
Hafıza Kartı Desteği:
Var
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi Tablet (12 GB / 256 GB) Fiyatları

Samsung Galaxy Tab S10 Fe Plus Sm-X620 Gümüş 256 Gb 13.1" Tablet

Satıcı: Reyontek

22.049,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 22049.02
Samsung Galaxy Tab S10Fe+ 13.1 12/256Gb Tam Dokunmatik Tablet Gri Sm-X620Nzaptur

Satıcı: Reyontek

22.049,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 22049.02
Samsung Galaxy Tab S10fe+ 13.1 İnç 12 Gb Ram 256 Gb X620 Depolama Android 15 Tam Dokunmatik Tablet Gri

Satıcı: Reyontek

22.206,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 22206.60
Samsung Galaxy Tab S10fe+ 13.1 12/256Gb X620 Tam Dokunmatik Tablet Mavi Sm-X620nlbptur

Satıcı: Reyontek

22.206,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 22206.60
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 12 GB 256 GB 13.1" Tablet gri

Satıcı: Reyontek

22.211,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 22211.26
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 12 GB 256 GB 13.1" Tablet gumus

Satıcı: Reyontek

22.211,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 22211.26
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 Gri 256 GB 13.1" Tablet

Satıcı: Reyontek

22.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 22329.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 256 GB 13.1" Tablet

Satıcı: SAMSUNGCENTER

22.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 22399.00
Samsung Galaxy Tab S10FE+ 13.1 12/256GB Tam Dokunmatik Tablet Mavi SM-X620NLBPTUR - 256 GB

Satıcı: İlya Teknoloji | 43 yorum

22.923,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 22923.84
Samsung Galaxy Tab S10FE+ 13.1 12/256GB Tam Dokunmatik Tablet Mavi SM-X620NLBPTUR - 256 GB

Satıcı: TURGUT İLETİŞİM. | 43 yorum

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 22999.00
Samsung Galaxy Tab S10 Fe Plus Sm-X620 256 Gb 13.1 Inç Tablet Mavi

Satıcı: REYONTEK

23.268,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 23268.99
Samsung Galaxy Tab S10 Fe Plus Sm-X620 256 Gb 13.1 Inç Tablet Gri

Satıcı: REYONTEK

23.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 23269.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 12/256 GB Silver Tablet - Sm-x620

Satıcı: Reyontek

23.492,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 23492.55
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 12/256 GB Navy Tablet - Sm-x620

Satıcı: Reyontek

23.492,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 23492.55
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 256 GB 12 GB RAM 13.1" Tablet Gri 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

15 23999.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 256 GB 12 GB RAM 13.1" Tablet Gümüş 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

16 23999.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 256 GB 12 GB RAM 13.1" Tablet Lacivert 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

17 23999.00
Samsung Galaxy TAB S10Fe+ 13.1 12/256Gb Tam Dokunmatik Tablet Gümüş Sm-X620Nzsptu 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

18 24999.00
Samsung Galaxy TAB S10Fe+ 13.1 12/256Gb Tam Dokunmatik Tablet Gri Sm-X620Nzaptur 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

19 24999.00
Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 256Gb 12GB-13.1''Android Tablet SM-X620NZAPTUR Gri

14 yorum

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

20 24999.00
Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 256Gb 12GB-13.1''Android Tablet SM-X620NZSPTUR Gümüş

14 yorum

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

21 24999.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 12GB 256GB 13.1″ Gümüş Tablet 25.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

22 25499.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE Plus SM-X620 12GB 256GB 13.1″ Gri Tablet 25.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

23 25499.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ (Wi-Fi) - Gümüş - 256 GB 12 GB RAM 42.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

24 42499.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ (Wi-Fi) - Gri - 256 GB 12 GB RAM 42.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

25 42499.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 12/256 GB Navy Tablet - Sm-x620 42.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

26 42499.00
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 12/256 GB Silver Tablet - Sm-x620 42.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

27 42499.00

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi Tablet (12 GB / 256 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi Tablet Ürün Ailesi

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi Tablet (12 GB / 256 GB) Temel Özellikleri

Var

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi Tablet (12 GB / 256 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 12 GB
• Dahili Depolama 256 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Kapasitesi 2 TB
• Desteklenen Hafıza Türü Micro SD

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) Samsung Exynos 1580
• CPU Frekansı 2.9 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 1x 2.9 GHz ARM Cortex-A720
• 1. Yardımcı İşlemci 3x 2.6 GHz ARM Cortex-A720
• 2. Yardımcı İşlemci 4x 1.95 GHz ARM Cortex-A520
• Grafik İşlemcisi (GPU) Samsung Xclipse 540
• CPU Üretim Teknolojisi 4 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit

KAMERA KAMERA

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

• Boy 194.7 mm
• En 300.6 mm
• Kalınlık 6 mm
• Ağırlık 668 gr
• Renk Seçenekleri Gri Gümüş Mavi

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi Tablet (12 GB / 256 GB) Yorumları (21 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

cinrr0l Profil Resmi

5 yorum

cinrr0l öğrenci olarak ders çalışmak, not tutmak, video izlemek, günlük işleri halletmek için kullanmayı düşünüyorum. fakat aklım birazda s11de ama 11 inç olması küçük gelir mi diye şüpheye düştüm. s11'in işlemcisi harika bu yüzden içimde kalcak almazsam ama küçük ekranından dolayı not alamam diye pişman olabilirim diye düşündüm. fikirleriniz benim için değerli.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Berkay C**** Profil Resmi

139 yorum

Berkay C**** @cinrr0l Tab S7 FE kullanıyorum. 12.4 inç ekranı. Bence ideal bir boyut bu. 13.1 inç daha iyi mi olur dersen taşıma konusunda zorluk yaşatabilir oradan oraya. 11 inç evet küçük olur bence. 13.1 inç daha iyi
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Murat042 Profil Resmi

4 yorum

Murat042 @cinrr0l S7FE'den S11 ultra'ya geçtim. 14.6 inç biraz fazla geldi. Plus almayı düşünüyordum ana plus ile arasında fiyat farkı olmadığı için ultra aldım bi kaç gün sonra alışınca iyiki ultra almışım dedim. İlk defa kullanacaksan S11 de yeterli gelecektir ama bütçeni zorla plus yada ultra al efsane bi makina Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 hafta önce
Emre K***** Profil Resmi

3 yorum

Emre K***** Şuan bu tabletten yazıyorum, alalı 2 gün oldu mediamarkttan aldım. Arkdaşlar cihaz bildiğiniz laptob ekranı gibi yani benim gibi ders çalışan sınavlara hazırlananlar için büyük bir artı. Burada kocaman bir ama ekleyeceğim, ben aynı zamanda s24 fe kullanan biriyim yani ekosistem özelliklerinin dibine vurdum. Evet biliyorum bu fiyatlara elbet iyileri var ama hiçbiri ekosistem kalitesini vermez. Alıcaksanız 12/256 alın.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
uye_177123779199 Profil Resmi

1 yorum

uye_177123779199 @Emre K***** ekosistem özellikleri derken neyi kastettiniz ben de bu cihazı araştırıyorum o yüzden sordum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Selim C***** Profil Resmi

6 yorum

Selim C***** @uye_177123779199 Ekosistem dediği kullandığı diğer tüm cihazların da Samsung marka olması ile alakalı. Telefon tablet akıllı saat/bileklik televizyon gibi diğer cihazlar da Samsung marka olduğunda birbiri ile entegreli olarak çalışıyor.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Anti-işlemci Profil Resmi

979 yorum

Anti-işlemci Sürekli film izleyen biri için alınır mı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Hamza e*** Ç****** Profil Resmi

2 yorum

Hamza e*** Ç****** Bence bunun yerine tab s11 alın gitsin
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Ali Çiftçi Profil Resmi

19 yorum

Ali Çiftçi @Hamza e*** Ç****** aralarında 10k fark var?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Batuhan G******* Profil Resmi

14 yorum

Batuhan G******* Kesinlikle fiyat-performans bir ürün tavsiye ederim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Metin V**** Profil Resmi

36 yorum

Metin V**** @Batuhan G******* arka kamera da flaş varmı orada delik gibi birşey var ama tam anlayamadım ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Batuhan G******* Profil Resmi

14 yorum

Batuhan G******* @Metin V**** arka kamera flaşı yok evet
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Nedim E*** Y***** Profil Resmi

3 yorum

Nedim E*** Y***** Merhaba tableti almayı düşünüyorum da güzel midir
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Batuhan G******* Profil Resmi

14 yorum

Batuhan G******* @Nedim E*** Y***** selamlar, tavsiye ederim çok kullanışlı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Hakan Ş**** Profil Resmi

463 yorum

Hakan Ş**** Epey.com
Galaxy Tab S10 lite Türkiyede satışta

https://news.samsung.com/tr/galaxy-tab-s10-lite-gunluk-ihtiyaclar-icin-tasarlandi

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-s10-lite-6gb-128gb-sm-x400-gri-pm-HBC00009UKNAR
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Hakan Ş**** https://www.epey.com/tablet/seri/galaxy-tab-s10-lite/
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Anıl İ*** Profil Resmi

21 yorum

Anıl İ*** 27.000 Tl ye Tab S9 alınır daha iyi
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce
Pixel Profil Resmi

39 yorum

Pixel @Anıl İ***

25k'ya Tab S10 Plus 256 gb varken ne bu ne de s9 alınır
Faydalı (4) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Yüksel Profil Resmi

7 yorum

Yüksel @Pixel tab S10+ ın parlaklığı 600 Nit yani ekran karanlık kalıyor. Tam alacakken vazgeçtim S10 + dan.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Yüksel Profil Resmi

7 yorum

Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.