4.1 (12 oy) / 67 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
Hafıza Kartı Desteği:
Var
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi Tablet (6 GB / 128 GB) Fiyatları

Samsung Galaxy Tab S9 FE SM-X510 128 GB 6 GB RAM 10.9” Tablet Gray (Kutulu Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: AEB BİLİŞİM

14.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 14075.00
Samsung Galaxy Tab S9 FE SM-X510 128 GB 6 GB RAM 10.9” Tablet Silver (Kutulu Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: AEB BİLİŞİM

14.568,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 14578
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Sm-X510 128 Gb 6 Gb Ram 10.9” Tablet Gray (Kutulu Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: AEB BİLİŞİM

15.275,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 15275.20
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Sm X510 128 Gb 6 Gb Ram 10.9İnç Tablet Silver Kutulu Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: AEB BİLİŞİM

15.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 15810.00
Samsung Galaxy Tab S9 Fe SM-X510 128 GB 6 GB Ram 10.9” Tablet (Kutulu Yenilenmiş) - Uzay Grisi Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: AEB DÖNÜŞÜM

15.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15995.00
Samsung Galaxy Tab S9 Fe SM-X510 128 GB 6 GB Ram 10.9” Tablet (Kutulu Yenilenmiş) - Silver Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: AEB DÖNÜŞÜM

16.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 16555.00
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Sm-X510 128 Gb 10.9" Pembe Tablet

Satıcı: ylmzhome

22.649,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 22649.60
Samsung Galaxy Tab S9 FE SM-X510 6GB RAM 128 GB 10.9" Mint Tablet - Mint Yeşili

Satıcı: GREEN . BLUE | 1131 yorum

24.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 24299.00
Samsung Galaxy Tab S9 FE SM-X510 6GB RAM 128 GB 10.9" Mint Tablet - Mint Yeşili

Satıcı: Caretta Teknoloji | 1131 yorum

24.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 24500.00
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Sm-X510 6Gb 128Gb 10.9" Gray Tablet

Satıcı: ylmzhome

26.894,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 26894.90
Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi SM-X510 6 GB 128 GB 10.9" Tablet mor

Satıcı: ernpazarlama

27.259,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 27259.06
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Sm-X510 10.9 Inç 128 Gb Tablet Lavanta Moru

Satıcı: BERKEGRUP

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 27999.00
Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi SM-X510 6 GB 128 GB 10.9" Tablet gumus

Satıcı: BERKEGRUP

28.199,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 28199.06
Samsung Galaxy Tab S9 Fe Sm-X510 10.9 Inç 128 Gb Tablet Gri

Satıcı: Tuncerler - Turkcell Mağazası

32.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 32998.00

Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi Tablet (6 GB / 128 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi Tablet Ürün Ailesi

Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi 6 GB / 128 GB (SM-X510NLGATUR) Tablet 6 GB / 128 GB 22.649,60 TL
Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi 8 GB / 256 GB (SM-X510NZAETUR) Tablet 8 GB / 256 GB 25.784,10 TL

Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi Tablet (6 GB / 128 GB) Temel Özellikleri

Var

Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi Tablet (6 GB / 128 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 6 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Kapasitesi 1 TB
• Desteklenen Hafıza Türü Micro SD

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) Samsung Exynos 1380
• CPU Frekansı 2.4 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A78
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G68 MP5
• CPU Üretim Teknolojisi 5 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• AnTuTu Puanı (v11) 737352 Puan

KAMERA KAMERA

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi Tablet (6 GB / 128 GB) Yorumları (67 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
l0veCCyo Profil Resmi

41 yorum

l0veCCyo iPad 6'dan geçen biri olarak 1 aydır kullanıyorum, deneyimlerimi anlatmak istedim.

One UI: İlk olarak One UI'ı ilk deneyişim olduğundan başlarda bana biraz ağır geldiğini söylemeliyim. (burada kıyasımı EMUI'a göre yapıyorum.)
Sanal tuşlardan nefret eden biri olarak alttan kaydırma hareketlerinin başlarda takılması bariz belli oluyordu. 1 ayın sonunda ise şaşırtıcı derecede yok denecek kadar azaldı. Hala arada WiFı açınca yağan bildirim yağmurundan dolayı ufaktan takıldığını söyleyebilirim.

Pil: Tableti sadece ders için kullanan biri olarak şarjının Youtube + Samsung Notes açık bir şekilde 6 ya da 7 saat gittiğini söyleyebilirim ki bu bana yeterli geldi. Tableti kapatıp ertesi gün aynı yerden devam ettiğimde ise şarjının %1 falan düştüğünü gördüm (wifi kapalı).

Şarj: Tabletin bir yerde hızlı şarj desteklediğini okumuştum fakat ben 25W kullandığımdan 1 saate yakın sürede tam dolduğunu söyleyebilirim. Merak edenler için tablet şarj olurken çok az ısınıyor ama ısınmamasını beklemek biraz komik olur.

Ekran: 90Hz ile 60Hz farkını günlük olarak fazla anlayamasam da internet sitelerinde ya da YouTube gibi uygulamalarda aşağı-yukarı kaydırmanın telefonumdan (Mate20Pro) daha pürüssüz hissettirdiğini söylemeliyim. Ekran çözünürlüğü de beklediğimden iyiydi fakat tableti ilk açtığımda ikonlar büyük olduğu için pikselleri biraz görebiliyordum, küçültünce sorun kalmadı.

Ses: Şaşırtıcı derecede çok çok iyi. İki taraftan ses gelmesinin güzelliği ayrı olarak sesin kalitesi ve yüksekliği beklediğimden çook daha iyiydi.

RAM: S7FE ya da S6 Lite almamamın bir sebebi de buydu. Boşta One UI'ın kendisi 3GB RAM yerken Samsung Notes + YouTube +Google ile 4-4,5GB RAM'in çok rahat bir şekilde dolduğunu söylemekte fayda var hatta birazcık daha zorlarsam 5GB'ı gördüğüm bile olmuştu. Şu anlık sıkıntı gözükmese de 2-3 yıl sonra aynı şeyleri söyleyemeyeceğim gibi duruyor ki bu beklediğim bir şey. Alabiliyorsanız uzun vadede kullanım için 8/256 sürümünü almanızı tavsiye ederim.

Exynos: Yine Samsung Notes + YouTube açık şekilde not alırken ekranın sol alt köşesinin ısındığını söylemeliyim. El yakacak cinsten olmasa bile ısınması bana garip geldi.

Oyun: HayDay ve SimCity (maalesef büyük oyunlarım telefonumda) oynarken haliyle kasmadı fakat çok az ısındığını söylemek istiyorum.

Kalem: 1 hafta içinde deforme oldu ve 1 ay içinde de ucu siyahlaştı fakat hiçbir sıkıntı yok. Not alırken ekrana tak tuk vurmadığınız sürece 2 yıl rahat (arkadaşımın söylediğine göre) götürür. Küçük düşürmelerde (masaya veya halıya) hiçbir sıkıntı olmadı, siz yine de dik bir şekilde düşürmemeye çalışın. Tabletin üstünde ve arkasında zaten koyma yerleri var ve çok kullanışlı. (Üst kısmı kılıftan dolayı biraz az tutuyor ve kolay düşürülüyor, bu yüzden arkasını tercih ediyorum.)

Hafıza: One UI 6.1 nerdeyse 28GB yer kaplıyor, bu ileride artabilir. MicroSD kart kullanmak faydanıza olur.

Kamera: Klasik tablet kamerası. Ön veya arka fark etmez iPad 6 ile devasa fark olduğunu sanmıyorum. Sonuçta bütçeye uygun tablet alıyorsunuz, bunu göz önünde bulundurun.

Parmak izi & yüz okuma: Yüz okumaya nefret kusmayla başlayabilirim çünkü hangi ışığı denesem hangi görünümü denesem şakadank açmıyor, aç mı yor. Kafanızı maymun gibi oynatmak zorunda kalıyorsunuz, keyfi yerindeyse belki 5-6 saniyede açar. Parmak izi ise gayet iyi. İlk defa tuşlu parmak izi kullandığım biraz zorlanıyorum ama hızı güzel.
Faydalı (10) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Halil Profil Resmi

25 yorum

Halil @l0veCCyo kardeşim kalitesiz maalesef samsunb berbat tabletler yapmış kağıt uzerinde iyi diye aldım yok abi j7 android 6 ile android 14 deli cihaz dan hızlı yani samsungun tableti ile androidi bir tutma gerçekten olmamış olmamış olmamış samsung tabletten yazıyorum bu arada abi j7 daha akıcı şaka gibi android 6 vs 14 Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce
Yasir B** Profil Resmi

63 yorum

Yasir B** @Halil senin tablette bir sıkıntı olmasın kardeşim 4 aydır kullanıyorum plus modeli hiçbir sorun yaşamadım kasma donma vs vs sen ne sorun yaşadın ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce
Doğal S**** Profil Resmi

3 yorum

Doğal S**** Tft*
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Doğal S**** Profil Resmi

3 yorum

Doğal S**** Ekran PLS LCD, TRT değil.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Mehmet E*** Ç**** Profil Resmi

1 yorum

Mehmet E*** Ç**** @epey antutu v11 ve geekbench 6 skorları epey Resim Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Halit D***** Ş** Profil Resmi

2 yorum

Halit D***** Ş** Üniversite'de mühendislik okuyorum. Apple'nin herhangi bir ürününü kullanmıyorum o yüzden ipad tercih etmedim. Uzun süre araştırma yaptım ve herkes bana bu modeli önerdi. Sadece ders için kullanacağım. 2. el 10 bin TL civarında buldum. Sizce değer mi yoksa farklı alternatifler var mı?
Faydalı (2) Faydalı Değil (2) Yanıtla
8 ay önce
5upway & Profil Resmi

34 yorum

5upway & @Halit D***** Ş** kardeşim pad pro var alternatif ekran felanda büyük bende satıom 2. El kutu açılmadı daha yer mersin 11k tam fiyatıda 0 zaten
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 8 ay önce
Hasan B******* Profil Resmi

1 yorum

Hasan B******* Tablete kötü diyenler bu tablet oyun için değil ders için olduğunu bilmiyolar
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla
9 ay önce
Junior T******* Profil Resmi

7 yorum

Junior T******* 6gb/128gb fiyatı 14399TL iken, 8gb/256gb fiyatı 14449TL. 6gb olanın bilmediğimiz bir artısı mı var??
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
9 ay önce
sansar s**** Profil Resmi

49 yorum

sansar s**** arkadaşlar son gelen one ui sürümünü sakın güncellemeyin arayüzdeki takılmalar bayağı rahatsız ediyor depolama boş yüksek ram yiyen uyg yok 90hz açık fakat kilit ekranından açılırken bile kasmayi görebiliyorsunuz takılmalar cidden fazla umarım düzelir
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Çanakkaleli Profil Resmi

48 yorum

Çanakkaleli @ssalvo kral nasıl oldu güncellemeden sonra optimizasyon sağlandı mı iyi ben daha güncellemedim de
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 11 ay önce
sansar s**** Profil Resmi

49 yorum

sansar s**** @Çanakkaleli aklın varsa güncelleme yapma. açılırken inanılmaz takılma var 90hzde depolama bombos. beni yine deli etti buraya geldim Samsung'un fe serisini bağırta çağırta
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
ARDA G**** Profil Resmi

1 yorum

ARDA G**** Android 15 sürümü geldi epey düzelt sürümü
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce
erdem y******* Profil Resmi

123 yorum

erdem y******* Merhaba. Epey tab s10 fe ve tab s10 feplus modelleri tanıtıldı bu 2 tableti de eklermisin teşekkürler
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @erdem y******* https://www.epey.com/tablet/e/YToyOntzOjM6ImFyYSI7czoyNToiU2Ftc3VuZyBHYWxheHkgVGFiIFMxMCBGRSI7czo3OiJhcmFzaXJhIjtpOjE7fV9OOw==/ Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.