Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Swipe X1 Tab Fhd Ips Ekran Octa Core 10,1 Inch With Wi-Fi+4G Tablet (4Gb+64Gb, Space Grey)
Satıcı: Vedora
4.583,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 4583.10
Swipe X1 Tab Sekiz Çekirdekli 10,1 İnç, Wi-Fi+4G Tablet (4 Gb+64 Gb, Uzay Grisi)
Satıcı: Vedora
5.000,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 5000.40
teknomarkt Swipe X1 Tab Sekiz Çekirdekli 10,1 inç, Wi-Fi+4G Tablet (4 GB+64 GB, Uzay Grisi) Satıcı: mandalina bilişim
5.234,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 5234.00
Swipe X1 Tab Fhd IPS Ekran Octa Core 10.1 Inch With Wi-Fi+4g Tablet (4GB+64GB, Space Grey) - Uzay Grisi
Satıcı: mandalina bilişim | 1 yorum
5.549,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 5549.99
Swipe X1 Tab Fhd IPS Ekran Octa Core 10.1 Inch With Wi-Fi+4g Tablet (4GB+64GB, Space Grey) - Uzay Grisi
Satıcı: Vedora | 1 yorum
5.549,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 5549.99
Swipe X1 Tab Fhd IPS Ekran Octa Core 10.1 Inch With Wi-Fi+4g Tablet (4GB+64GB, Space Grey) Satıcı: Erenler Ticaret
20.730,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 20730.19
4 GB / 64 GB
4.583,10 TL
6 GB / 128 GB
5.929,00 TL
GENEL ÖZELLİKLER
EKRAN
İŞLEMCİ