Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
930 gr
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930 gr Tahin Fiyatları

Bozkırlı Çavuşoğlu Az (Tek) Kavrulmuş Beyaz Tahin 930G

Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda

258,00 TL

(277,42 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 268
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930 gr X 12 Adet

Satıcı: e-grossmarket

1.954,25 TL

(175,11 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1954.25
Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930 Gr X 12 Adet

Satıcı: egrossmarket

1.976,00 TL

(177,06 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1976.00
Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930G X 6

Satıcı: egrossmarket

1.020,00 TL

(182,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1020.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930G X 6

Satıcı: e-grossmarket

1.032,56 TL

(185,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1032.56
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930 gr X 12 Adet

Satıcı: e-grossmarket

2.067,90 TL

(185,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 2067.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930G X 4

Satıcı: e-grossmarket

702,89 TL

(188,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 702.89
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930g X 6

Satıcı: e-grossmarket

1.095,90 TL

(196,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 1095.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Tek Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930G X 3

Satıcı: e-grossmarket

553,40 TL

(198,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 553.40
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin 930g X 4

Satıcı: TATLI PAZARIM

747,90 TL

(201,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 747.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin 930g X 4

Satıcı: e-grossmarket

747,90 TL

(201,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 747.90
Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930G X 3

Satıcı: egrossmarket

561,00 TL

(201,08 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 561.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930G X 6

Satıcı: NWS GROSS

1.179,00 TL

(211,29 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 1179.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930g X 3

Satıcı: TATLI PAZARIM

589,90 TL

(211,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

14 589.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930g X 3

Satıcı: e-grossmarket

589,90 TL

(211,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

15 589.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930g X 3

Satıcı: peynel

589,90 TL

(211,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

16 589.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Tek Kavrulmuş Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930G X 3

Satıcı: NWS GROSS

599,00 TL

(214,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

17 599.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930G X 4

Satıcı: NWS GROSS

799,00 TL

(214,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

18 799.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930G X 2

Satıcı: NWS GROSS

405,00 TL

(217,74 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

19 405.00
Az Kavrulmuş Beyaz Tahin 930G X 2

Satıcı: egrossmarket

411,00 TL

(220,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 411.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin 930G X 2

Satıcı: Peynel

426,30 TL

(229,19 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 426.30
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930G X 4

Satıcı: Yaylasepetim

854,91 TL

(229,81 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

22 854.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin 930g X 2

Satıcı: TATLI PAZARIM

431,90 TL

(232,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

23 431.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin 930g X 2

Satıcı: e-grossmarket

431,90 TL

(232,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

24 431.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Az Kavrulmuş Beyaz Tahin 930g X 2

Satıcı: peynel

431,90 TL

(232,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

25 431.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin Bozkır Tahini 930G X 6

Satıcı: Yaylasepetim

1.349,91 TL

(241,92 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

26 1349.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin 2 x 930 G

Satıcı: YaylaSepetim

457,80 TL

(246,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

27 457.80
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin 3 x 930 G

Satıcı: YaylaSepetim

749,90 TL

(268,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

28 749.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930 G + Üzüm Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

429,90 TL

(462,26 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

29 429.90

Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930 gr Tahin Fiyat Geçmişi

Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930 gr Tahin Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Plastik
• Ambalaj Şekli Bidon
• Ürün Miktarı 930 gr

Çavuşoğlu Beyaz Tahin 930 gr Tahin Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.