Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
1 kg
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 kg Pekmez Fiyatları

Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: NWS GROSS

149,00 TL

(149,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 159
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: TATLI PAZARIM

199,90 TL

(199,90 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 209.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: ŞANLI KURUYEMİŞ GIDA LTD ŞTİ

203,96 TL

(203,96 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 213.96
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000G

Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda

212,80 TL

(212,80 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 222.8
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: Tatlıcılar gıda

219,90 TL

(219,90 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 229.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: e-grossmarket

220,76 TL

(220,76 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 230.76
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

227,00 TL

(227,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 227.00
Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000 Gr

Satıcı: egrossmarket

228,00 TL

(228,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 228.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000g

Satıcı: E-grossmarket

237,99 TL

(237,99 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 247.99
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: e-grossmarket

243,90 TL

(243,90 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 253.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: Yaylasepetim

269,91 TL

(269,91 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 279.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: MÖVA FOODS

299,90 TL

(299,90 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 309.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: peynel

299,90 TL

(299,90 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 309.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000gr

Satıcı: YaylaSepetim

299,90 TL

(299,90 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 309.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 G + Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

338,39 TL

(338,39 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

15 338.39
Çavuşoğlu Tahin Kepekli 930 G + Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

338,39 TL

(338,39 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

16 338.39
Çavuşoğlu Tahin Kepekli 930 Gr + Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000 Gr

Satıcı: egrossmarket

366,00 TL

(366,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 366.00
Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 Gr + Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000 Gr

Satıcı: egrossmarket

366,00 TL

(366,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 366.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Bozkır Tahini 930g Dut Pekmezi 1000g

Satıcı: e-grossmarket

366,90 TL

(366,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 366.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Bozkır Tahini 930g Dut Pekmezi 1000g

Satıcı: TATLI PAZARIM

367,83 TL

(367,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

20 367.83
Çavuşoğlu Şeker Ilavesiz Dut Pekmezi 1000gr.

Satıcı: Kocamanlar Gıda Ali Kocaman

395,00 TL

(395,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 395.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Kepeksiz Beyaz Tahin 930 G + Dut Pekmezi 1000G

Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda

400,20 TL

(400,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 400.20
Bozkırlı Çavuşoğlu Kepeksiz Beyaz Tahin 930 G + Dut Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

429,90 TL

(429,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

23 429.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Beyaz Bozkır Tahini 930G Dut Pekmezi 1000G

Satıcı: Yaylasepetim

476,91 TL

(476,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

24 476.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 G + Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

499,90 TL

(499,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

25 499.90
Çavuşoğlu Tahin Kepekli 930 G + Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

499,90 TL

(499,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

26 499.90

Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 kg Pekmez Fiyat Geçmişi

Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 kg Pekmez Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Pekmez
• Ürün Çeşidi Dut Pekmezi
• Organik Sertifikası Yok
• Soğuk Sıkım Yok

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Plastik
• Ambalaj Şekli Bidon
• Ürün Miktarı 1 kg

Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1 kg Pekmez Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.