Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
1 kg
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 kg Pekmez Fiyatları

Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000 g

Satıcı: NWS GROSS

199,00 TL

(199,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 209
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: ŞANLI KURUYEMİŞ GIDA LTD ŞTİ

295,12 TL

(147,56 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 305.12
Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000 Gr X 2 Adet

Satıcı: E-GrossMarket

317,71 TL

(158,86 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 317.71
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: e-grossmarket

337,58 TL

(168,79 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 337.58
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 4

Satıcı: MÖVA FOODS

689,99 TL

(172,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 689.99
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: peynel

377,90 TL

(188,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 377.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: e-grossmarket

377,90 TL

(188,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 377.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: TATLI PAZARIM

377,90 TL

(188,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 377.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: NWS GROSS

389,00 TL

(194,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 389.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: Tatlıcılar gıda

399,00 TL

(199,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 399.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: MÖVA FOODS

399,50 TL

(199,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 399.50
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g

Satıcı: TATLI PAZARIM

199,90 TL

(199,90 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 209.9
Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000 Gr X 2 Adet

Satıcı: movafoods

399,90 TL

(199,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 399.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: Möva Foods

404,91 TL

(202,46 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 404.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

205,85 TL

(205,85 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 205.85
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: Yaylasepetim

431,91 TL

(215,96 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 431.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g

Satıcı: ŞANLI KURUYEMİŞ GIDA LTD ŞTİ

217,16 TL

(217,16 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 227.16
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000 gr

Satıcı: e-grossmarket

220,76 TL

(220,76 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

18 230.76
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

227,00 TL

(227,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

19 227.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000 Gr

Satıcı: E-grossmarket

237,99 TL

(237,99 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

20 247.99
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g X 2

Satıcı: YaylaSepetim

479,90 TL

(239,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

21 479.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000 gr

Satıcı: NWS GROSS

249,00 TL

(249,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

22 259
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000 g

Satıcı: Yaylasepetim

269,91 TL

(269,91 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

23 279.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000G

Satıcı: Yaylasepetim

269,91 TL

(269,91 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

24 279.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1000g

Satıcı: Yaylasepetim

269,91 TL

(269,91 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

25 279.91
Bozkırlı Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

289,90 TL

(289,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

26 289.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 G + Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

338,39 TL

(338,39 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

27 338.39
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepekli 930 G + Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

338,39 TL

(338,39 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

28 338.39
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepekli 930 G + Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

499,90 TL

(499,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

29 499.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 G + Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

499,90 TL

(499,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

30 499.90

Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 kg Pekmez Fiyat Geçmişi

Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 kg Pekmez Ürün Ailesi

Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 kg Pekmez Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Plastik
• Ambalaj Şekli Bidon
• Ürün Miktarı 1 kg

Çavuşoğlu Üzüm Pekmezi 1 kg Pekmez Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.