Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Belde Gida LTD STI
229,90 TL(245,88 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 229.90 Kalaycıoğlu-Bozkır Tahin Dünyası Tahini Kepeksiz 935 Gr 12'li (1 Koli)Satıcı: Belde Gida LTD STI
2.000,00 TL(178,25 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 2000.00 Kalaycıoğlu-Mp - 6'lı Kepeksiz Tahin 935 Gr.Satıcı: Belde Gida LTD STI
1.050,00 TL(187,17 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 1050.00 Kalaycıoğlu-Mp - 6'lı Bozkır Tahin Dünyası Kepeksiz Tahin 935 Gr..Satıcı: Belde Gida LTD STI
1.050,00 TL(187,17 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 1050.00 Kalaycıoğlu-Bozkır Tahini Kepeksiz 935 gr X 2 AdetSatıcı: Belde Gida LTD STI
405,00 TL(216,58 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 405.00 Kalaycıoğlu-Bozkır Tahin Dünyası Kepeksiz Bozkır Tahini 935 Gr 2'li SetSatıcı: Belde Gida LTD STI
405,00 TL(216,58 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 405.00 Kalaycıoğlu Kepeksiz Bozkır Tahini 935 Gr.Satıcı: Bozkır Tahin
235,00 TL(251,34 TL/kg)
+ Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
7 245 Kalaycıoğlu Bozkır çifte Kavrulmuş Tahini 935 gr kepesizSatıcı: bozkir tahin merkezi
260,00 TL(278,07 TL/kg)
+ Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 270 Kalaycıoğlu-Bozkır Tahin Dünyası 935 G + Helsan Köpük Helva 930 GSatıcı: Belde Gida LTD STI
319,90 TL(342,14 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 319.90 Kalaycıoğlu-Bozkır Tahin Dünyası Çifte Kavrulmuş 935g Tahin 1 Kg PekmezSatıcı: Belde Gida LTD STI
349,00 TL(373,26 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 349.00 Kalaycıoğlu-Bozkır Çifte Kavrulmuş 935g Tahin 1 Kg PekmezSatıcı: Belde Gida LTD STI
349,00 TL(373,26 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
11 349.00 Kalaycıoğlu-Bozkır Çifte Kavrulmuş 935g Tahin 1 Kg Dut PekmezSatıcı: Belde Gida LTD STI
349,00 TL(373,26 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
12 349.00