Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
350 gr
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Koska Pekmez Tahin 350 gr İkisi Bir Arada Fiyatları

Koska Tahin Pekmez Karışık 350 Gr

Satıcı: kaytika

189,40 TL

(541,14 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 199.4
Koska Tahin Pekmez 350 gr x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

755,10 TL

(539,36 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 755.10
Koska Tahin Pekmez 350 Gr X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

758,80 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 758.80
Koska 350 G Tahin Pekmez

Satıcı: kaytika

199,95 TL

(571,29 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 209.95
Koska Tahin Pekmez Karışımı 2 X 350 gr

Satıcı: kaytika

409,95 TL

(585,64 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 409.95
Koska Tahin Pekmez 350 Gr X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

427,30 TL

(610,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 427.30
Koska 350 G Tahin Pekmez

Satıcı: KODALAKAVM

215,00 TL

(614,29 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 225
Koska Tahin Pekmez 350 gr x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

431,10 TL

(615,86 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 431.10
Koska 350 G Tahin Pekmez

Satıcı: PEYNİRCİ BABA

220,50 TL

(630,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 230.5
Koska Tahin Pekmez 350 gr x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

959,00 TL

(685,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 969
Koska 350 G Tahin Pekmez

Satıcı: KESTABELLA

260,00 TL

(742,86 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 270
Koska Tahin Pekmez 350 gr x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

549,00 TL

(784,29 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 559
Koska 350 G Tahin Pekmez

Satıcı: LEVENT MARKET

313,70 TL

(896,29 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 313.70
Koska Tahın&Pekmez 350Gr

Satıcı: KALAFATLAR

353,30 TL

(1.009,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 353.30
Koska 350 G Tahin Pekmez

Satıcı: Levent market

379,00 TL

(1.082,86 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 379.00

Koska Pekmez Tahin 350 gr İkisi Bir Arada Fiyat Geçmişi

Koska Pekmez Tahin 350 gr İkisi Bir Arada Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Cam
• Ambalaj Şekli Kavanoz
• Ürün Miktarı 350 gr

Koska Pekmez Tahin 350 gr İkisi Bir Arada Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.