Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
700 gr
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Koska Üzüm Pekmezi 700 gr Pekmez Fiyatları

Koska Üzüm Pekmezi 700 Gr.

Satıcı: PEYNİRCİ BABA

265,50 TL

(379,29 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 275.5
Koska Üzüm Pekmezi 700 G ( Bidon )

Satıcı: PEYNİRCİ BABA

295,00 TL

(421,43 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 305

Satıcı: YAĞMUR GIDA ARTUKLU

295,00 TL

(421,43 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 305
Koska Üzüm Pekmezi 700 Gr

Satıcı: kaytika

308,30 TL

(440,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 308.30
Koska Üzüm Pekmezi 700 G ( Bidon )

Satıcı: kaytika

319,95 TL

(457,07 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 319.95

Satıcı: kaytika

319,95 TL

(457,07 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 319.95
Koska Üzüm Pekmezi 700 Gr X 12 Adet

Satıcı: GÜVEN BİTKİSEL ÜRÜNLER

3.899,00 TL

(464,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 3899.00
Koska Üzüm Pekmezi 700 gr 2 li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

656,10 TL

(468,64 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 656.10
Koska Üzüm Pekmezi 700 Gr 2 Li

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

660,40 TL

(471,71 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 660.40
Koska Üzüm Pekmezi 700 Gr X 6 Adet

Satıcı: GÜVEN BİTKİSEL ÜRÜNLER

1.999,00 TL

(475,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 1999.00
Koska Üzüm Pekmezi 700 Gr X 4 Adet

Satıcı: GÜVEN BİTKİSEL ÜRÜNLER

1.389,00 TL

(496,07 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 1389.00
Koska Üzüm Pekmezi 700 Gr X 2 Adet

Satıcı: GÜVEN BİTKİSEL ÜRÜNLER

769,00 TL

(549,29 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 769.00

Satıcı: Güzelevler Market

394,00 TL

(562,86 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 394.00
Koska Üzüm Pekmezi 700 G ( Bidon )

Satıcı: GÜVEN BİTKİSEL ÜRÜNLER

479,00 TL

(684,29 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 479.00

Satıcı: GÜVEN BİTKİSEL ÜRÜNLER

479,00 TL

(684,29 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 479.00
Koska Pekmez 700Gr Uzum Bıdon

Satıcı: KALAFATLAR

498,20 TL

(711,71 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 498.20
Koska Tahin 550 Gr+ Üzüm Pekmezi 700 Gr

Satıcı: Hastat

546,50 TL

(780,71 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

17 546.50

Satıcı: Kalafatlar

583,11 TL

(833,01 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 583.11

Koska Üzüm Pekmezi 700 gr Pekmez Fiyat Geçmişi

Koska Üzüm Pekmezi 700 gr Pekmez Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Plastik
• Ambalaj Şekli Bidon
• Ürün Miktarı 700 gr

Koska Üzüm Pekmezi 700 gr Pekmez Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.