Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
800 gr
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Şenay Andız Pekmezi 800 gr Pekmez Fiyatları

Şenay Andız Pekmezi Kavanoz 800 gr

Satıcı: D1GROSS

237,65 TL

(297,06 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 247.65
Şenay Andız Pekmezi 800 G

Satıcı: Beşikçi Baharat

251,10 TL

(313,88 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 261.1
Şenay Kon Andız Pekmezi 800 Gr

Satıcı: BİO TREND

289,00 TL

(361,25 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 299
Yön Şenay Andız pekmezi 800gr

Satıcı: KONŞENAY GIDA

299,00 TL

(373,75 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 309
Yön Şenay Andız pekmezi 800gr

Satıcı: Aleyna Baharat

299,00 TL

(373,75 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 309
Şenay Andız Pekmezi 800gr

Satıcı: asbaharatödemiş

314,99 TL

(393,74 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 314.99
Şenay Andız Pekmezi 800 G

Satıcı: Beşikçi Baharat

317,92 TL

(397,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 317.92
Şenay Andız Pekmezi Kavanoz 800 Gr Şenay

Satıcı: Tabiateczanesi

320,00 TL

(400,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 320.00
Yön Şenay Andız pekmezi 800gr

Satıcı: ÜNLÜ ŞİFA

349,99 TL

(437,49 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 349.99
Şenay Andız Pekmezi 800gr

Satıcı: metinoglubitkisel

350,00 TL

(437,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 350.00
Yön Şenay Andız pekmezi 800gr

Satıcı: Rahman aktar ve Baharat

365,00 TL

(456,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 365.00
Şenay Kon Andız Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Kallina Bitkisel Kozmetik

399,00 TL

(498,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 399.00
aktarmarka Şenay Andız Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Yıldız Lokman Hekim

399,90 TL

(499,88 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 409.9
Yön Şenay Andız Pekmezi 800Gr

Satıcı: Rahman Baharat ve Aktar

400,00 TL

(500,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 400.00
Şenay Andız Pekmezi Kavanoz 800 gr

Satıcı: ANADOLU AKTAR

450,00 TL

(562,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 450.00

Şenay Andız Pekmezi 800 gr Pekmez Fiyat Geçmişi

Şenay Andız Pekmezi 800 gr Pekmez Ürün Ailesi

Şenay Andız Pekmezi 450 gr Pekmez 450 gr 222,10 TL(493,56 TL/kg)
Şenay Andız Pekmezi 800 gr Pekmez 800 gr 237,65 TL(297,06 TL/kg)

Şenay Andız Pekmezi 800 gr Pekmez Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Cam
• Ambalaj Şekli Kavanoz
• Ürün Miktarı 800 gr

Şenay Andız Pekmezi 800 gr Pekmez Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.