Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
800 gr
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Şenay Karadut Pekmezi 800 gr Pekmez Fiyatları

Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: Alara Baharat

210,50 TL

(263,13 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 220.5
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: Beşikçi Baharat

234,70 TL

(293,38 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 244.7
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: ŞİFACI GÖKÇE EFENDİ

240,00 TL

(300,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 250
Şenay Karadut Pekmezi - 800 gr

Satıcı: BOTANİK SAĞLIK

247,49 TL

(309,36 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 257.49
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: Aleyna Baharat

249,00 TL

(311,25 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 259
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: JASMINE NATURAL

250,00 TL

(312,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 260
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: Beşikçi Baharat

263,10 TL

(328,88 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 273.1
Şenay Karadut Pekmezi Cam 800 G

Satıcı: BeşikçiBaharat

266,75 TL

(333,44 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 266.75
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: ŞİFACI GÖKÇE EFENDİ

270,00 TL

(337,50 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 280
Şenay Karadut Pekmezi Cam 800 G

Satıcı: cecen-baharat-2023

288,00 TL

(360,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 288.00
Şenay Karadut Pekmezi Cam 800 G

Satıcı: BOTANİKSAĞLIK

314,10 TL

(392,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 314.10
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: Tabiateczanesi

328,30 TL

(410,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 328.30
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: ÇEÇEN ŞİFALI BİTKİLER

342,86 TL

(428,58 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 342.86
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: NaturelDoga

449,00 TL

(561,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 449.00
Şenay Karadut Pekmezi 800 G

Satıcı: Tabiateczanesi

450,00 TL

(562,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 450.00

Şenay Karadut Pekmezi 800 gr Pekmez Fiyat Geçmişi

Şenay Karadut Pekmezi 800 gr Pekmez Ürün Ailesi

Şenay Karadut Pekmezi 450 gr Pekmez 450 gr 184,40 TL(409,78 TL/kg)
Şenay Karadut Pekmezi 800 gr Pekmez 800 gr 210,50 TL(263,13 TL/kg)

Şenay Karadut Pekmezi 800 gr Pekmez Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Pekmez
• Ürün Çeşidi Dut Pekmezi
• Organik Sertifikası Yok
• Soğuk Sıkım Yok

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Cam
• Ambalaj Şekli Kavanoz
• Ürün Miktarı 800 gr

Şenay Karadut Pekmezi 800 gr Pekmez Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.