Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
800 gr
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Pekmez Fiyatları

Şenay Çam Kozalağı Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Alara Baharat

208,00 TL

(260,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 218
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr Katkısız Doğal Çam Pekmezi

Satıcı: Alara Baharat

208,00 TL

(260,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 218
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Beşikçi Baharat

218,00 TL

(272,50 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 228
Şenay Çam Kozalak Pekmezi 800 Gr Yeni Tarihli

Satıcı: Alara Baharat

224,00 TL

(280,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 234
Şenay Çam Kozalak Pekmezi 800 Gr Yeni Tarihli

Satıcı: Alara Baharat

244,40 TL

(305,50 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 254.4
Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Katkısız Doğal Çam Pekmezi

Satıcı: Aleyna Baharat

246,00 TL

(307,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 256
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Anacaa Grup Kozmetik

246,00 TL

(307,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 256
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: KOZMİK BİTKİSEL&BAHARAT

246,00 TL

(307,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 256
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Aleyna Baharat

246,00 TL

(307,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 256
Şenay Çam Kozalak Pekmezi 800 gr 1 Adet Fiyat

Satıcı: Beşikçi Baharat

248,47 TL

(310,59 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 258.47
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: ANADOLU AKTAR

249,90 TL

(312,38 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 259.9
Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Katkısız Doğal Çam Pekmezi

Satıcı: BİO TREND

249,90 TL

(312,38 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 259.9
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: JASMINE NATURAL

250,00 TL

(312,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 260
Şenay Kozalak Pekmezi 800 G

Satıcı: Alara Baharat

253,70 TL

(317,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 253.70
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: BİO TREND

255,00 TL

(318,75 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 265
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Kallina Bitkisel Kozmetik

255,00 TL

(318,75 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 265
Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Katkısız Doğal Çam Pekmezi

Satıcı: KOZMİK BİTKİSEL&BAHARAT

256,00 TL

(320,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 266
Şenay Çam Kozalağı Pekmezi 800 G

Satıcı: BeşikçiBaharat

266,75 TL

(333,44 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

18 266.75
Şenay Kozalak Pekmezi 800 G

Satıcı: BeşikçiBaharat

266,75 TL

(333,44 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

19 266.75
Şenay Çam Kozalak Pekmezi 800 gr 1 Adet Fiyat

Satıcı: BOTANİK SAĞLIK

269,10 TL

(336,38 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

20 279.1
Şenay Kozalak Pekmezi 800 G

Satıcı: akdenizvitamin

270,00 TL

(337,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

21 270.00
Şenay Çam Kozalak Pekmezi 800 gr 1 Adet Fiyat

Satıcı: Akdeniz Vitamin

270,00 TL

(337,50 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

22 280
Şenay Çam Kozalağı Pekmezi Organik 800 gr

Satıcı: Akdeniz Vitamin

270,00 TL

(337,50 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

23 280
Şenay Çam Kozalağı Pekmezi Katkısız 800gr

Satıcı: Akdeniz Vitamin

270,00 TL

(337,50 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

24 280
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Alara Baharat

270,50 TL

(338,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

25 270.50
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr Katkısız Doğal Çam Pekmezi

Satıcı: Tabiateczanesi

340,00 TL

(425,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

26 340.00
Şenay Kozalak Pekmezi 800g

Satıcı: İmge Aktar

359,10 TL

(448,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

27 359.10
Şenay Çam Kozalağı Pekmezi 800 G

Satıcı: AYVALIK-BAHARATT

387,00 TL

(483,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

28 387.00
Şenay Çam Kozalağı Pekmezi 800 G

Satıcı: BaharBitkisel

399,99 TL

(499,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

29 399.99
Şenay Kozalak Pekmezi 800 G

Satıcı: ceylanlarbaharat

405,00 TL

(506,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

30 405.00
Şenay Kozalak Pekmezi 800 Gr

Satıcı: Rahman Baharat ve Aktar

420,00 TL

(525,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

31 420.00
Şenay Kozalak Pekmezi 800 G

Satıcı: rahmanaktardunyasi

432,00 TL

(540,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

32 432.00

Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Pekmez Fiyat Geçmişi

Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Pekmez Ürün Ailesi

Şenay Çam Kozalağı Pekmezi 450 gr Pekmez 450 gr 139,99 TL(311,09 TL/kg)
Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Pekmez 800 gr 208,00 TL(260,00 TL/kg)

Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Pekmez Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Cam
• Ambalaj Şekli Kavanoz
• Ürün Miktarı 800 gr

Şenay Kozalak Pekmezi 800 gr Pekmez Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.