Ölçüm Yeri:
Bileklik Çevresi:
21.5 cm
Kullanıcı Desteği:
Toplam Hafıza:
Hafıza:
Var
Konuşma Özelliği:
Yok
Düzensiz Ritim Uyarısı:
Var
Ortalama Hesaplama:
Yok

Omron RS2 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Fiyatları

Omron Rs2 30 Ölçüm Hafızalı Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti.

Satıcı: MediTune

1.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1550.00

Satıcı: omron

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1599.00
Omron Rs2 Hafızalı Bilekten Ölçer Dijital Tansiyon Aleti

Satıcı: BROSS MEDİKAL

1.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1725.00
Omron Rs2 Hem6121-e Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Satıcı: Omron

1.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 1824.00
Omron Rs2 Bilekten Dijital Tansiyon Ölçer

Satıcı: Bebek ve Sağlık

1.836,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1836.40
Omron Bilekten Tansiyon Aleti RS2, Dijital Ekran, Hafıza Özelliği, Beyaz

Satıcı: vizyonhayat

1.865,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 1875
Omron Rs2 Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Satıcı: Sağlık Sizinle

1.868,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 1868.81
Omron Rs2 Bilekten Tansiyon Aleti Yeni Model 104487-1-1

Satıcı: vizyonhayat

1.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 1900
Omron Rs2 Hem6121-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Satıcı: vizyonhayat

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 1910
Omron Rs2 Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Satıcı: Farmavantaj

2.162,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2172.48
Omron RS2 Hafızalı Bilekten Ölçer Dijital Tansiyon Aleti

Satıcı: BROSS MEDİKAL

2.250,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2260

Omron RS2 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Fiyat Geçmişi

Omron RS2 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Temel Özellikleri

21.5 cm
Var
Yok
Var
Yok
Otomatik Kapanma:
Yok

Omron RS2 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Konuşma Özelliği Yok
• Düzensiz Ritim Uyarısı Var
• Ortalama Hesaplama Yok
• Otomatik Kapanma Yok
• Hafıza Var
• Toplam Hafıza 30 Ölçüm

Omron RS2 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.