Tarayıcı Tipi:
Sensör Tipi:
CIS
Optik Çözünürlük:
Renk Derinliği:
48 bit
Tarama Hızı:
10 sn.(A4)
Otm.Belge Besleme (OBB):
Yok
Çift Taraflı Tarama:
Yok

Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı Fiyatları

Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı (Canon Eurasia Garantili)

Satıcı: Techmarketim | 53 yorum

3.534,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3534.00
Canon CanoScan Lide 300 Düz Yataklı Doküman Tarayıcı (Distribütör Garantili)

Satıcı: Netsiparis

3.516,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 3516.05
CANON CanoScan Lide 300 2400x2400 A4 Tarayıcı

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.466,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3476.49
Canon LIDE 300 Kapaklı Tarayıcı

Satıcı: netsipariş

3.447,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 3447.93
Canon Canoscan Lide 300 2400X2400 A4 Tarayıcı

Satıcı: Netsiparis

3.527,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3527.70
Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı (Canon Eurasia Garantili)

Satıcı: netsiparis

3.556,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 3566.3
Canon Lide 300 Tarayıcı

Satıcı: tulparlife

3.562,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3562.50
Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı (Canon Eurasia Garantili)

Satıcı: Hepsiburada | 53 yorum

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 3599.00
Canon CanoScan Lide 300 Tarayıcı

Satıcı: netsiparis

3.654,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 3654.44
CANON CanoScan LIDE 300 TARAYICI 3.696,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 3696.00
Canon Canoscan Lıde 300 Uyumlu Tarayıcı ( Eurasia Garantili)

Satıcı: NETSİPARİS

3.842,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 3842.70
Canon LIDE 300 Kapaklı Tarayıcı

Satıcı: Kraft online

3.933,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 3933.23
CANON LIDE300 Masaüstü A4 Tarayıcı

Satıcı: AKNOLOJİ

3.963,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 3963.66
CANON CanoScan Lide 300 2400x2400 A4 Tarayıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

4.162,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4172.15
Canon Lide 300 4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 4299.00
Canon CanoScan Lide 300 Tarayıcı

Satıcı: Kraft Online

4.483,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

16 4483.53
Canon Lıde 300, Usb 2400x2400dpi 48bit Scanner

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

4.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 4565.00

Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı Fiyat Geçmişi

Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı Temel Özellikleri

CIS
48 bit
10 sn.(A4)
Yok

Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tarayıcı Tipi Düz Yataklı
• Tarama Alanı 216 x 297 mm
• Otm.Belge Besleme (OBB) Yok
• Çift Taraflı Tarama Yok

OPTİK ÖZELLİKLERİ

• Sensör Tipi CIS
• Optik Çözünürlük 2400 dpi
• Renk Derinliği 48 bit
• Tarama Hızı 10 sn.(A4)

TASARIM

• Renk Siyah
• Genişlik 250 mm
• Derinlik 367 mm
• Yükseklik 42 mm
• Ağırlık 1.70 kg

DİĞER

• İşletim Sistemi Desteği Mac OS Windows Windows 10

Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı İle En Çok Karşılaştırılan Tarayıcılar

Canon CanoScan LIDE 300 Tarayıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.