Canon DR-C230 Tarayıcı

Tarayıcı Tipi:
Sensör Tipi:
Optik Çözünürlük:
Azami Belge Boyutu:
216 x 3000 mm
Tarama Hızı:
30 s/dk.(Renkli)
Otm.Belge Besleme (OBB):
Var
Çift Taraflı Tarama:
Var

Canon DR-C230 Tarayıcı Fiyatları

Canon Dr-C230 A4 Dublex Doküman Tarayıcı Dakikada 30 Sayfa Tarama Hızı

Satıcı: netsipariş

17.145,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 17145.88
Canon Dr-C230 Sayfa Beslemeli A4 Doküman Tarayıcı (Canon Türkiye Garantili)

Satıcı: ofismakine

17.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 17399.00
Canon DR-C230 Sayfa Beslemeli A4 Doküman Tarayıcı (Canon Türkiye Garantili)

Satıcı: tcnteknoloji

17.405,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 17405.88
Canon Dr-C230 Döküman Tarayıcı A4

Satıcı: Netsiparis

17.561,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 17561.30
Canon DR-C230 Sayfa Beslemeli A4 Doküman Tarayıcı (Canon Türkiye Garantili)

Satıcı: Netsiparis | 69 yorum

17.696,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 17696.88
CANON A4 DR-C230 30ppm 60sayfa kapasiteli 24bit 600dpi Döküman Tarayıcı 3000sayfa USB 2.0

Satıcı: onlinealisverisyap

17.776,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 17776.00
CANON A4 DR-C230 30ppm 60sayfa kapasiteli 24bit 600dpi Döküman Tarayıcı 3000sayfa USB 2.0

Satıcı: ZmTeknoloji

17.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 17795.00
Canon DR-C230 imageFORMULA tarayıcı belge tarayıcı (dubleks besleme, 600 DPI, renkli tarama, Canon CaptureOnTouch yazılımı, CapturePerfect) siyah, 2646C003

Satıcı: netsiparis

17.495,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 17505.8
CANON DR-C230 HIZLI DÖKÜMAN TARAYICI 30 SYF/DK

Satıcı: netsiparis

18.095,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 18095.81
Canon Dr-C230 A4 Dublex Doküman Tarayıcı Dakikada 30 Sayfa Tarama Hızı

Satıcı: tonersatisi

18.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 18130.00
Canon Dr-C230 A4 Dublex Tarayıcı Dakikada 30 Sayfa Tarama Hızı ile Verimli Doküman Yönetimi

Satıcı: DREAM TRADE | 66 yorum

18.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 18300.00
Canon DR-C230 A4 Hızlı Döküman Tarayıcı 30 Syf/dk Adf:60 Yaprak / (5Yıl Garantili) / İş Hacmi:

Satıcı: DREAMTRADE

18.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 18900.00

Satıcı: TCN TEKNOLOJİ

18.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 18950.00
Canon DR-C230 Yüksek Hızlı Döküman Tarayıcı - Gri

Satıcı: ofismakine

19.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 19550.00
Canon DR-C230 A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: Technobag

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 19999.00

Canon DR-C230 Tarayıcı Fiyat Geçmişi

Canon DR-C230 Tarayıcı Temel Özellikleri

216 x 3000 mm
30 s/dk.(Renkli)
Var

Canon DR-C230 Tarayıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tarayıcı Tipi Belge Beslemeli (OBB)
• Otm.Belge Besleme (OBB) Var
• OBB Kapasitesi 60 Sayfa
• Asgari Belge Boyutu 50.8 x 54 mm
• Azami Belge Boyutu 216 x 3000 mm
• Desteklenen Kağıtlar Kartvizitler (Azami 0.45 mm) Pasaport 4 mm (Kılavuz İle) Plastik Kartlar (Azami 0.76 mm) 27 - 209 g/m2
• Çift Taraflı Tarama Var

OPTİK ÖZELLİKLERİ

• Sensör Tipi CMOS CIS
• Optik Çözünürlük 600 dpi
• Tarama Hızı 30 s/dk.(Renkli) 30 s/dk.(Siyah)

TASARIM

• Renk Siyah
• Genişlik 291 mm
• Derinlik 253 mm
• Yükseklik 231 mm
• Ağırlık 2.8 kg

DİĞER

• İşletim Sistemi Desteği Mac OS Windows Windows Server

Canon DR-C230 Tarayıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.