Canon DR-C240 Tarayıcı

Tarayıcı Tipi:
Sensör Tipi:
Optik Çözünürlük:
Azami Belge Boyutu:
216 x 3000 mm
Tarama Hızı:
30 s/dk.(Renkli)
Otm.Belge Besleme (OBB):
Var
Çift Taraflı Tarama:
Var

Canon DR-C240 Tarayıcı Fiyatları

CANON A4 DR-C240 45ppm 60sayfa kapasiteli 24bit 600dpi Döküman Tarayıcı 3000sayfa USB 2.0

Satıcı: Direktonline | 7 yorum

24.492,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 24492.82
Canon Image Formula DR-C240 A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: ofismakine

24.412,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 24412.50
Canon Dr-C240 A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: netsipariş

24.437,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 24437.08
Canon Image Formula DR-C240 A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: DİREKTONLİNE

24.645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 24645.00
Canon DR-C240 A4 (45 Syf/dk) 600 DPI Hızlı Döküman Tarayıcı - Siyah

Satıcı: ofismakine | 3 yorum

24.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 24750.00
Canon Döküman Tarayıcı Dr-C240 Tdrtr

Satıcı: ofismakine

24.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 24950.00
Canon Döküman Tarayıcı Dr-C240

Satıcı: ofismakine

24.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 24950.00
Canon Image Formula DR-C240 A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: netsiparis

25.767,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 25767.17
Canon Dr-C240 A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: Kraft online

27.006,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 27006.35
Canon Image Formula DR-C240 A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: gokkusagibilgisayar

29.373,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 29373.99

Canon DR-C240 Tarayıcı Fiyat Geçmişi

Canon DR-C240 Tarayıcı Temel Özellikleri

216 x 3000 mm
30 s/dk.(Renkli)
Var

Canon DR-C240 Tarayıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tarayıcı Tipi Belge Beslemeli (OBB)
• Otm.Belge Besleme (OBB) Var
• OBB Kapasitesi 60 Sayfa
• Asgari Belge Boyutu 50.8 x 54 mm
• Azami Belge Boyutu 216 x 3000 mm
• Desteklenen Kağıtlar Kartvizitler (Azami 0.45 mm) Pasaport 4 mm (Kılavuz İle) Plastik Kartlar (Azami 0.76 mm) 27 - 209 g/m2
• Çift Taraflı Tarama Var

OPTİK ÖZELLİKLERİ

• Sensör Tipi CMOS CIS
• Optik Çözünürlük 600 dpi
• Tarama Hızı 30 s/dk.(Renkli) 45 s/dk.(Siyah)

TASARIM

• Renk Siyah
• Genişlik 291 mm
• Derinlik 253 mm
• Yükseklik 231 mm
• Ağırlık 2.8 kg

DİĞER

• İşletim Sistemi Desteği Mac OS Windows Windows Server

Canon DR-C240 Tarayıcı İle En Çok Karşılaştırılan Tarayıcılar

Canon DR-C240 Tarayıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.