Fujitsu SP-1120 Tarayıcı

Tarayıcı Tipi:
Sensör Tipi:
Optik Çözünürlük:
Azami Belge Boyutu:
210 x 3048 mm
Renk Derinliği:
24 bit
Tarama Hızı:
20 s/dk.
Otm.Belge Besleme (OBB):
Var
Çift Taraflı Tarama:
Var

Fujitsu SP-1120 Tarayıcı Fiyatları

Fujitsu Uyumlu SP-1120N Sayfa Beslemeli A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: AKNOLOJİ

14.951,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 14951.61
Fujitsu Uyumlu SP-1120N Sayfa Beslemeli A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: hmdbilgisayar

14.965,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 14965.65
FUJITSU A4 SP-1120N DÖKÜMAN TARAYICI

Satıcı: netsipariş

15.415,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 15415.50
Fujitsu SP1120N 20PPM A4 Network Tarayıcı

Satıcı: netsiparis

15.988,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 15998.4
Ricoh-Fujitsu Sp-1120N Network 20Ppm A4 Adf Döküman Tarayıcı

Satıcı: Netsiparis

15.775,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 15775.80
FUJITSU A4 SP-1120N DÖKÜMAN TARAYICI

Satıcı: netsiparis

16.255,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 16255.97
FUJITSU A4 SP-1120N DÖKÜMAN TARAYICI

Satıcı: dualpazar

16.380,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 16380.63
Sp-1120N Doküman Tarayıcı 20 Sayfa A4 Adf Network

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

16.434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16434.00
Fujitsu Ricoh SP1120N 20PPM A4 Network Tarayıcı

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 5 yorum

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 16499.00
Fujitsu SP1120N 20PPM A4 Network Tarayıcı

Satıcı: Core Bilgisayar

20.591,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 20591.36

Fujitsu SP-1120 Tarayıcı Fiyat Geçmişi

Fujitsu SP-1120 Tarayıcı Temel Özellikleri

210 x 3048 mm
24 bit
Var

Fujitsu SP-1120 Tarayıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tarayıcı Tipi Belge Beslemeli (OBB)
• Otm.Belge Besleme (OBB) Var
• OBB Kapasitesi 50 Sayfa
• Asgari Belge Boyutu 52 x 74 mm
• Azami Belge Boyutu 210 x 3048 mm
• Desteklenen Kağıtlar Kabartmalı Kağıtlar ( 0.76 mm) 50 - 209 g/m2
• Çift Taraflı Tarama Var

OPTİK ÖZELLİKLERİ

• Sensör Tipi Dual CIS
• Optik Çözünürlük 600 dpi
• Renk Derinliği 24 bit
• Tarama Hızı 20 s/dk.

TASARIM

• Renk Beyaz
• Genişlik 298 mm
• Derinlik 135 mm
• Yükseklik 133 mm
• Ağırlık 2.50 kg

DİĞER

• İşletim Sistemi Desteği Linux Windows Windows Server
• Diğer Özellikler Ultrasonik Çoklu Besleme Sensörü

Fujitsu SP-1120 Tarayıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.