Tarayıcı Tipi:
Sensör Tipi:
Optik Çözünürlük:
Renk Derinliği:
48 bit

HP ScanJet Pro 3000 S4 Tarayıcı Fiyatları

Hp Scanjet Pro 3000 S4 6Fw07a Tarayıcı

Satıcı: tulparlife

20.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 20425.00
HP SCANJET PRO 3000 S4 DÖKÜMAN TARAYICI 6FW07A

Satıcı: netsipariş

21.976,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 21976.40
HP ScanJet Pro 3000 s4 Sheet-feed Tarayıcı, Günde 4.000 sayfaya kadar baskı kapasitesi, Duplex ADF, 6FW07A

Satıcı: ülgen bilgisayar | 11 yorum

22.232,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 22232.02
HP 6FW07A ScanJet Pro 3000 S4 Sayfa Beslemeli Doküman Tarayıcı

Satıcı: ülgenbilgisayar

22.247,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 22247.37
HP Scanjet Pro 3000 6FW07A S4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: KuantumSanal

22.399,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 22399.63
Hp Scanjet Pro 3000 S4 6Fw07a Doküman Tarayıcı

Satıcı: Netsiparis

22.488,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 22488.50
HP ScanJet Pro 3000 s4 Sheet-feed Tarayıcı, Günde 4.000 sayfaya kadar baskı kapasitesi, Duplex ADF, 6FW07A

Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum

22.892,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 22892.32
HP 6FW07A SCANJET PRO 3000 S4 YAPRAK BESLEMELI A4 DOKUMAN TARAYICI

Satıcı: KUANTUM

23.076,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 23076.91
HP ScanJet Pro 3000 s4 6FW07A Döküman Tarayıcı

Satıcı: netsiparis

23.172,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 23172.96

HP ScanJet Pro 3000 S4 Tarayıcı Fiyat Geçmişi

HP ScanJet Pro 3000 S4 Tarayıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

OPTİK ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Beyaz
• Genişlik 300 mm
• Derinlik 172 mm
• Yükseklik 154 mm
• Ağırlık 2.7 kg

HP ScanJet Pro 3000 S4 Tarayıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.