Tarayıcı Tipi:
Sensör Tipi:
CIS
Optik Çözünürlük:
Azami Belge Boyutu:
216 x 5362
Renk Derinliği:
48 bit
Tarama Hızı:
40 s/dk.
Otm.Belge Besleme (OBB):
Var

HP Scanjet Pro N4600 Tarayıcı Fiyatları

HP A4 ScanJet Pro N4600 FNW1 20G07A Döküman Tarayıcı - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada

32.050,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 32050.55
HP 20G07A Scanjet Pro N4600 Fnw1 Kapaklı A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: netsipariş

33.972,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 33972.58
HP 20G07A Scanjet Pro N4600 Fnw1 Kapaklı A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: Arslan Bilgisayar

34.037,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 34047
Hp 20G07a Scanjet Pro N4600 Fnw1 Kapaklı A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: Netsiparis

34.777,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 34777.10
HP A4 ScanjetJ Pro N4600 FNW1 20G07A Döküman Tarayıcı

Satıcı: KuantumSanal

35.593,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 35593.93
HP A4 ScanjetJ Pro N4600 FNW1 20G07A Döküman Tarayıcı

Satıcı: mikrobilgisayar

35.691,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 35691.26
Hp Scanjet Pro N4600 20G07a Fnw1 A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: MAESKO

38.097,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 38097.40
HP 20G07A Scanjet Pro N4600 Fnw1 Kapaklı A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: KUANTUMSANAL

40.072,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 40072.20
HP SCANJET PRO N4600 20G07A FNW1 A4 DOKÜMAN TARAYICI

Satıcı: ACF Teknoloji

46.240,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 46250
Hp Scanjet Pro N4600 20G07A Fnw1 A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: ERDO TİCARET

46.387,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 46387.58

HP Scanjet Pro N4600 Tarayıcı Fiyat Geçmişi

HP Scanjet Pro N4600 Tarayıcı Temel Özellikleri

CIS
216 x 5362
48 bit
Var

HP Scanjet Pro N4600 Tarayıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tarayıcı Tipi Düz Yataklı
• Tarama Alanı A4
• Otm.Belge Besleme (OBB) Var
• OBB Kapasitesi 100 Sayfa
• Asgari Belge Boyutu 216 x 310
• Azami Belge Boyutu 216 x 5362

OPTİK ÖZELLİKLERİ

• Sensör Tipi CIS
• Optik Çözünürlük 600 x 1200 dpi
• Renk Derinliği 48 bit
• Tarama Hızı 40 s/dk.
• Film Tarama Yok

TASARIM

• Renk Beyaz Mavi
• Genişlik 536 mm
• Derinlik 325 mm
• Yükseklik 133 mm
• Ağırlık 6.1 kg

DİĞER

• Diğer Özellikler Ethernet Wi-Fi Wi-Fi Direct

HP Scanjet Pro N4600 Tarayıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.