Tarayıcı Tipi:
Sensör Tipi:
CIS
Optik Çözünürlük:
Azami Belge Boyutu:
216 x 3000 mm
Renk Derinliği:
24 bit
Tarama Hızı:
30 s/dk.
Otm.Belge Besleme (OBB):
Var

Kodak Alaris 8011876 E1030 Tarayıcı Fiyatları

Kodak Alaris 8011876 E1030 A4 Doküman Tarayıcı

Satıcı: Kraft Online

16.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 16500
Kodak Alaris 8011876 E1030 Tarayıcı

Satıcı: Kraft Online

17.176,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 17176.20
Kodak Alaris 8011876 E1030 A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: KraftOnline

17.204,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 17204.72
Kodak Alaris E1030 A4 Düz Yataklı Tarayıcı

Satıcı: netsipariş

17.931,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 17931.26
Kodak Alaris 8011876 E1030 A4 Döküman Tarayıcı 30 PPM-60 IPM 80 ADF Günlük 4.000 Sayfa

Satıcı: KALİTELİ BİLGİSAYAR | 5 yorum

17.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 17950.00
Kodak Alaris E1030 A4 Düz Yataklı Tarayıcı

Satıcı: Netsiparis

18.267,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 18267.10
Kodak Alaris 8011876 E1030 A4 Döküman Tarayıcı

Satıcı: Netsiparis

18.413,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 18413.44
KODAK ALARİS E1030 A4 DÜZ YATAKLI TARAYICI

Satıcı: netsiparis

18.823,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 18823.01
Kodak Alaris E1030 Döküman Tarayıcı 600 dpi Tarama Çözünürlüğü 30 ppm Hız USB 3.2 Bağlantı - Siyah

Satıcı: RoboCop

19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 19499.00
KODAK ALARİS E1030 A4 DÜZ YATAKLI TARAYICI

Satıcı: Kraft Online

19.551,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 19551.00
KODAK A4 ALARIS E1030 DOKUMAN TARAYICI

Satıcı: onlinealisverisyap

24.531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 24531.00
Kodak Alaris E1030 A4 Düz Yataklı Tarayıcı

Satıcı: Fiyat Market

25.729,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 25729.68

Kodak Alaris 8011876 E1030 Tarayıcı Fiyat Geçmişi

Kodak Alaris 8011876 E1030 Tarayıcı Temel Özellikleri

CIS
216 x 3000 mm
24 bit
Var

Kodak Alaris 8011876 E1030 Tarayıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tarayıcı Tipi Belge Beslemeli (OBB)
• Tarama Alanı A4
• Otm.Belge Besleme (OBB) Var
• OBB Kapasitesi 80 Sayfa
• Azami Belge Boyutu 216 x 3000 mm

OPTİK ÖZELLİKLERİ

• Sensör Tipi CIS
• Optik Çözünürlük 600 x 1200 dpi
• Renk Derinliği 24 bit
• Tarama Hızı 30 s/dk.
• Film Tarama Yok

TASARIM

• Renk Beyaz Siyah
• Genişlik 500 mm
• Derinlik 500 mm
• Yükseklik 280 mm
• Ağırlık 4.4 kg

DİĞER

• Diğer Özellikler USB 2.0 USB 3.0

Kodak Alaris 8011876 E1030 Tarayıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.