Kodak S3100F Tarayıcı

Tarayıcı Tipi:
Optik Çözünürlük:
Azami Belge Boyutu:
305 mm x 4.6
Otm.Belge Besleme (OBB):
Var

Kodak S3100F Tarayıcı Fiyatları

Kodak Alarıs 8001851 S3100F A3 Dokuman Tarayıcı 100 Ppm 600 Dpı Gunluk 45.000 Sayfa Tarama Kapasıtesı Butunlesık A4 Duz Yatak Unıtesı

Satıcı: Arslan Bilgisayar

346.887,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 346897
Kodak Alarıs 8001851 S3100F A3 Dokuman Tarayıcı 100 Ppm 600 Dpı Gunluk 45.000 Sayfa Tarama Kapasıtes

Satıcı: netsipariş

349.769,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 349769.45
Kodak Alarıs 8001851 S3100f A3 Dokuman Tarayıcı 100 Ppm 600 Dpı Gunluk 45.000 Sayfa Tarama Kapasıtesı Butunlesık A4 Duz Yatak Unıtesı

Satıcı: Netsiparis

357.658,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 357658.80
KODAK ALARIS 8001851 S3100F A3 DOKUMAN TARAYICI 100 PPM 600 DPI GUNLUK 45.000 SAYFA TARAMA KAPASITESI BUTUNLESIK A4 DUZ YATAK UNITESI

Satıcı: netsiparis

381.500,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 381500.60
Kodak Alarıs A3 S3100f 8001851 100Ppm Döküman Tarayıcı

Satıcı: onlinealisverisyap

385.658,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 385658.60
Kodak Alarıs 8001851 S3100F A3 Dokuman Tarayıcı 100 Ppm 600 Dpı Gunluk 45.000 Sayfa Tarama Kapasıtesı Butunlesık A4 Duz Yatak Unıtesı

Satıcı: netsiparis

389.205,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 389205.90
KODAK ALARIS 8001851 S3100F A3 DOKUMAN TARAYICI 100 PPM 600 DPI GUNLUK 45.000 SAYFA TARAMA KAPASITESI BUTUNLESIK A4 DUZ YATAK UNITESI

Satıcı: onlinealisverisyap

428.822,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 428822.64

Kodak S3100F Tarayıcı Fiyat Geçmişi

Kodak S3100F Tarayıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tarayıcı Tipi Belge Beslemeli (OBB)
• Tarama Alanı A4
• Otm.Belge Besleme (OBB) Var
• Asgari Belge Boyutu 63.5 mm x 71.1
• Azami Belge Boyutu 305 mm x 4.6
• Desteklenen Kağıtlar A4 80 g/m2

OPTİK ÖZELLİKLERİ

• Optik Çözünürlük 600 dpi
• Film Tarama Yok

TASARIM

• Renk Beyaz Siyah

Kodak S3100F Tarayıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.