Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Adata SC750 SSD (500 GB) Fiyatları

Adata 500Gb SC750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Disk

Satıcı: Azomik | 30 yorum

4.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 4690.00
Adata 500Gb Sc750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Disk

Satıcı: Smallman

5.372,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 5372.20
Adata Sc750 500Gb 1050-1000Mb/S Type-C Usb 3.2 Gen 2 Taşınabilir Ssd Disk (Sc750-500G-Ccbk)

Satıcı: Mavilim Elektronik

5.443,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 5443.13
Adata 500Gb SC750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Disk

Satıcı: MavilimElektronik

5.659,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 5659.12
Adata SC750 500GB 1050-1000MB/S Type-C USB 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSD Disk (SC750-500G-CCBK)

Satıcı: Smallmantr

5.688,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 5698.99
Adata 500Gb SC750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Disk

Satıcı: Smallman

5.805,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5805.18
Adata 500Gb Sc750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Disk

Satıcı: OCCUSİS

5.828,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 5828.70
Adata 500Gb Sc750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Harddisk

Satıcı: pazareyle

6.067,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 6067.06
Adata 500Gb SC750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Disk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.213,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6213.32
Adata 500Gb Sc750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Harddisk

Satıcı: Pazareyle

6.275,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 6275.16
Adata 500Gb Sc750 Taşınabilir Usb 3.2 Gen2 Type-C Ssd Harici Harddisk - Siyah

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.313,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 6313.29

Adata SC750 SSD (500 GB) Fiyat Geçmişi

Adata SC750 SSD Ürün Ailesi

Adata SC750 SSD (500 GB) Temel Özellikleri

USB

Adata SC750 SSD (500 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 53 mm
• Genişlik 28 mm
• Derinlik 12 mm
• Ağırlık 11 g
• Renk Seçenekleri Gri

Adata SC750 SSD (500 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.