Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Asus TUF Gaming AS1000 SSD (1 TB) Fiyatları

ASUS 1TB TUF GAMING AS1000 PLUS TYPEC SSD HARİCİ DİSK SİYAH

Satıcı: NCRGAME | 4 yorum

7.279,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7279.99
Asus Tuf Gaming AS1000 1tb Usb-C 3.2 Taşınabilir SSD - Siyah

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 9499.00
ASUS 1TB USB-C 3.2 Gen Taşınabilir SSD

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 9499.00
ASUS TUF GAMING AS1000 1TB Taşınabilir M2 SSD

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9499.00
ASUS TUF Gaming AS1000 Plus 1TB USB-C 3.2 Gen 2×2 M.2 NVMe Taşınabilir SSD 9.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 10009
ASUS TUF Gaming AS1000 Plus 1TB USB-C 3.2 Gen 2×2 M.2 NVMe Taşınabilir SSD 9.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 10009
Asus TUF AS1000 Plus 1TB Taşınabilir SSD - IP68, USB-C

Satıcı: Betaplus

10.220,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 10220.42
Asus Tuf Gaming AS1000 Plus 1 TB Harici Disk SSD Siyah

Satıcı: vizyonbilgisayar

10.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 10340.00
Asus Tuf Gaming AS1000 Plus 1 TB Harici Disk SSD Siyah

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

10.376,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 10376.68
Asus TUF AS1000 Plus 1TB Taşınabilir SSD - IP68, USB-C

Satıcı: Betaplus

10.626,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 10626.24
Asus TUF AS1000 Plus 1TB Taşınabilir SSD - IP68, USB-C

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

10.960,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 10960.03

Asus TUF Gaming AS1000 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming AS1000 SSD Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming AS1000 1 TB (90DD02Q0-M09000) SSD 1 TB 7.279,99 TL
Asus TUF Gaming AS2000 2 TB (AS2000/BLK/G/AS) SSD 2 TB 13.006,73 TL

Asus TUF Gaming AS1000 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

Asus TUF Gaming AS1000 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.