Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS WSD-A1-32GB SSD USB 2.0 WI-FI HARICI DISK Satıcı: Vizyon Bilgisayar
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 1999.00
Asus Travelair AC WSD-A1 32 GB 2.5" USB 2.0 Taşınabilir Disk mavi Satıcı: MbTeknoloji
5.330,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 5330.57
Asus Travelair AC WSD-A1 32 GB 2.5" USB 2.0 Taşınabilir Disk Mavi mavi Satıcı: core-bilgisayar
5.423,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 5423.49
Asus Wsd-A1-32Gb Ssd Usb 2.0 Wı-Fı Harıcı Dısk Harddisk
Satıcı: NusratBilişim
6.526,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 6526.80
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM