Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Aison
11.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 11899.00 Crucial X9 Pro 4tb Taşınabilir SSD 1050 Mb/s USB 3.2 Gen-2 CT4000X9PROSSD9 - GriSatıcı: Aison
11.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 11989.00 Crucial X9 Pro 4TB Taşınabilir SSD 1050 MB/s USB 3.2 Gen-2 CT4000X9PROSSD9Satıcı: Aison
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
3 11999.00 Crucial 4TB X9 PRO Serisi Harici SSD (Okuma 1050MB /Yazma 1050MB) 13.982,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 13982.28 Crucial X9 Pro for Mac CT4000X9PROMACSSD9B 4 TB USB 3.2 SSDSatıcı: Aison
13.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13990.00 Crucial Mac için X9 Pro 4TB USB-C 3.2 Gen2 Taşınabilir SSDSatıcı: Aison Elektronik
14.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 14000.00 Crucial X9 Pro For Mac 4tb Taşınabilir SSD 1050 Mb/s USB 3.2 Gen-2 CT4000X9PROMACSSD9B - GriSatıcı: Aison
14.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 14000.00 Crucial X9 Pro for Mac 4TB Taşınabilir SSD 1050 MB/s USB 3.2 Gen-2Satıcı: Aison
14.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
8 14000.00 Crucial 4TB PRO MAC X9 Serisi Harici SSD (Okuma 1050MB /Yazma 1050MB) 15.478,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 15478.63