Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: UGANnet
3.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 3400.00 Hikvision 1 Tb Hs-Essd-Elite 7 SSD USB 3.2 Taşınabilir Disk HS-ESSD-ELITE7(STD)/BLACK/1000GB - SiyahSatıcı: Ugannet
3.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 3500.00 Hikvision Hıkvısıon Hs-essd-elıte-7-touch 1 Tb Usb 3.2 Type-c Taşınabilir SsdSatıcı: Ugan Bilgi Teknolojileri Lİmited Şirketi
4.125,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 4125.00 Hikvision 1000GB External HS-ESSD-ELITE7(STD)-BLACK-1000GB Taşınabilir SSD - Siyah - 1 TBSatıcı: SHUTO | 2 yorum
4.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 4250.00 Hikvision Elite 7 1 TB USB 1060 MB/s SSDSatıcı: SHUTO
4.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 4250.00 Hikvision Elite7 Harici SSD 1TBSatıcı: Amazon.com.tr
4.589,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 4589.82 Hikvision External HS-ESSD-Elite7(STD) 1 TB USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: ronin-bilgisayar
4.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 4600.00