Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp P500 500GB Kırmızı Taşınabilir Harici SSD Disk - 77PD53AA Satıcı: Erenler Ticaret
16.456,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 16456.05
Hp P500 Taşınabilir SSD Disk 500GB 310 MB/s Okuma Hızı ve Type-C Bağlantı İle Kırmızı
Satıcı: koçlar grup ticaret
20.671,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 20671.00
Hp P500 500GB 387MB-340 Mb/s Taşınabilir SSD 7PD54AA Satıcı: Erenler Ticaret
27.755,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 27755.87
Hp P500 500Gb 387Mb-340 Mb/S Taşınabilir Ssd 7Pd53aa
Satıcı: ylmzhome
30.625,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 30625.40
TEMEL ÖZELLİKLER