Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknosa
2.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 2479.00 Intenso 2TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Kasa Alüminyum GriSatıcı: TEKNOSA
2.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 2479.00 Intenso 2,5' Tasinabilir Hdd 3.0 2Tb Antrasit 2.934,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 2934.79 Intenso 6028680 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: Uzmanlarpc
3.201,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 3201.77 Intenso Memory Board 2TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk - GümüşSatıcı: Mobilsaray | 13 yorum
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 3899.00