Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GarajOnline
2.581,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 2581.61 1TB KIOXIA EXCERIA PLUS G2 USB 3.2 1050/1000 MB/s LXD10S001TG8Satıcı: GarajOnline
2.618,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2618.35 Kioxia Kıoxıa Lxd10s001tg8 Ssd 1tb Excerıa Plus Taşınabilir 1050/1000mb/s Usb 3.2 Type CSatıcı: Garaj Online Elektronik | 4 yorum
2.692,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 2692.30 Kioxia 1tb Kıoxıa Excerıa Plus G2 USB 3.2 1050/1000 Mb/s LXD10S001TG8 - SiyahSatıcı: GarajOnline
2.720,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 2720.95 Kioxia Exceria Plus 1 Tb Lxd10s001tg8 Tasinabilir SsdSatıcı: Garaj Onlıne
2.764,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
5 2764.97 KIOXIA Exceria Plus 1TB HARICI USB 3.2 SSD R:1050MB/s W:1000 MB/s1 yorum
3.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 3589.00 KIOXIA 1TB EXCERIA PLUS USB 3.2 Gen2 1050/1000 MB/sn External SSDSatıcı: Hema Bilişim
3.697,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
7 3697.49 KIOXIA 1TB EXCERIA PLUS USB 3.2 G2 1050-1000 MB/s Taşınabilir SSD - GriSatıcı: Teknotopya | 34 yorum
3.827,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 3827.61 1TB KIOXIA EXCERIA PLUS G2 USB 3.2 1050/1000 MB/s LXD10S001TG8Satıcı: KUANTUM SANAL
3.875,91 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 3885.91 Kioxia LXD10S001TG8 USB 3.2 Gen 2 1 TB SSDSatıcı: KUANTUM
4.169,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 4169.08 1Tb Kıoxıa Excerıa Plus G2 Usb 3.2 1050/1000 Mb/S Lxd10s001tg8 4.173,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
11 4173.25 Kioxia 1TB KIOXIA EXCERIA PLUS G2 USB 3.2 1050/1000 MB/s LXD10S001TG8 TYCPQ5AAVN168397097258007Satıcı: Kuantum Sanal
4.215,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
12 4215.40 Kioxia Exceria Plus LXD10S001TG8 1 TB 1050/1000 MB/S USB 3.2 Type C SSDSatıcı: ramazanmutlu
4.487,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 4487.90 Kioxia Exceria Plus LXD10S001TG8 1 TB 1050/1000 MB/S USB 3.2 Type C SSDSatıcı: onlinealisverisyap
4.660,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 4660.38