Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Emperor
26.784,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 26784.00 Lacie STHJ16000800 2Big Raid 16 TB 3.5" USB 3.1 Harici Harddisk Teşhir Outlet/2.El FiyatıSatıcı: EMPEROR
26.881,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 26891 LaCie 2big RAID, 16 TB, Harici Masaüstü Sabit Sürücü, Thunderbolt 3, USB-C, 7200 RPM, Kurumsal Diskler, Mac ve PC, 5 yıl Rescue Services, 1 ay Adobe All Apps (STHJ16000800)Satıcı: Amazon.com.tr
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 31999.00 LaCie 2big RAID 16TB Harici HardDisk STHJ16000800Satıcı: FORSAN
34.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 34800.00 Lacie STHJ16000800 2Big Raid 16 TB 3.5" USB 3.1 Taşınabilir DiskSatıcı: Oktostore
35.761,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 35761.00