Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:

Lacie Mobile Drive 2022 HDD (2 TB) Fiyatları

Lacie DSK EXT 2.5 inç 2 TB USB 3.2 Gen 2 Harddisk

Satıcı: Dali Teknoloji

8.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 8549.05
Lacie Mobil Drive Stlp2000400 Usb 3.1 2.5" 2 Tb Harici Harddisk

Satıcı: Dali Teknoloji

8.741,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 8741.10
Lacıe STLP2000400 Dsk Ext 2tb Mobıle Drıve V2 Usb3.1 Typec

Satıcı: DaliTeknoloji

9.020,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 9020.03
Lacıe STLP2000400 Dsk Ext 2tb Mobıle Drıve V2 Usb3.1 Typec

Satıcı: FORSAN | 2 yorum

12.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 12700.00
Lacıe STLP2000400 Dsk Ext 2tb Mobıle Drıve V2 Usb3.1 Typec

Satıcı: Forsan

12.804,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 12804.00
Lacıe 2Tb 2.5" Mobıle Drıve V2 Stlp2000400 Type-C Harici Disk Gri

Satıcı: onlinealisverisyap

13.870,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 13870.80
LACIE 2TB 2.5 MOBILE DRIVE v2 STLP2000400 TYPE-C HARİCİ DİSK GRİ

Satıcı: onlinealisverisyap

14.088,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 14088.46
LACIE 2TB 2.5" Mobile Drive STLP2000400 TypeC Harici Disk - Siyah

Satıcı: kasvabilişim

15.138,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 15138.59
LACIE 2TB 2.5" Mobile Drive STLP2000400 TypeC Harici Disk

Satıcı: Hızlı Stok

20.314,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 20314.02

Lacie Mobile Drive 2022 HDD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Lacie Mobile Drive 2022 HDD Ürün Ailesi

Lacie Mobile Drive 2022 HDD (2 TB) Temel Özellikleri

USB

Lacie Mobile Drive 2022 HDD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 118 mm
• Genişlik 85 mm
• Derinlik 10 mm
• Ağırlık 200 g
• Renk Seçenekleri Gri

Lacie Mobile Drive 2022 HDD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.