Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: JetKlik
6.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 6999.99 Lacie STKS2000400 V2 2 TB USB 3.1 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: JetKlik
6.955,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 6955.06 Lacie Stks2000400 2Tb Portable Tasinabilir Ssd V2Satıcı: JetKlik
6.998,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 6998.30 2tb Lacie STKS2000400 Portable SSD V2 - GriSatıcı: JetKlik
7.037,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 7037.08 Lacie 2tb Stks2000400 Portable Ssd V2Satıcı: JetKlik
7.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 7249.00 LaCie STKS2000400 2TB Portable Taşınabilir SSD V2Satıcı: JetKlik
7.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 7409 Lacie STKS2000400 2 TB SSDSatıcı: Forsan
7.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 7590.00