Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 12999.00 Samsung T7 Shield 4TB Mini USB 3.2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: Hepsiburada | 18 yorum
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 12999.00 Samsung T7 Shield MU-PE4T0S/WW 4 TB USB 3.2 Taşınabilir SSDSatıcı: n11 | 6 yorum
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 12999.00 Samsung T7 Shield 4tb 1050mb/1000mb/s Usb 3.2 Gen2 Taşınabilir Ssd Siyah Mu-pe4t0s/ww (3 Yıl SamsunSatıcı: Trendyol
13.870,59 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
4 13880.59 Samsung 4TB T7 Shield USB 3.2 siyah (Okuma 1050MB / Yazma 1000MB) Harici SSD1 yorum
13.962,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 13962.00 Samsung T7 Shield 4tb MU-PE4T0S/WW 1050MB-1000MB/SN USB 3.2 Gen2 Harici SSD Siyah 3 Yıl Samsung Turkıye Garantili - Uzay GriSatıcı: Laptopfırsatı | 18 yorum
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 14999.00 SAMSUNG 4TB T7 SHIELD MU-PE4T0S/WW SSD HARİCİ DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
18.480,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 18490 Samsung T7 Shield 4Tb Mini Usb 3.2 Siyah Tasinabilir SsdSatıcı: PTD Bilişim
18.596,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
8 18596.93 Samsung T7 Shield MU-PE4T0S/WW 4 TB USB 3.2 Taşınabilir SSDSatıcı: ramazanmutlu
18.892,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 18892.90 Samsung T7 Shield MU-PE4T0S/WW 4 TB USB 3.2 Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
19.618,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 19618.74 Samsung T7 Shield 4TB Mini USB 3.2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
19.882,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
11 19892.72 Samsung T7 Shield 4tb 1050mb/1000mb/s Usb 3.2 Gen2 Taşınabilir Ssd Siyah Mu-pe4t0s/ww (3 Yıl SamsunSatıcı: laptopfırsatı | 1 yorum
20.128,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 20128.17 Samsung T7 Shield 4TB Mini USB 3.2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
20.247,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 20247.46 Samsung T7 Shield 4TB Mini USB 3.2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: Ptd Bilişim
20.550,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 20550.19 Samsung T7 Shield 4TB Mini USB 3.2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: PTD BİLİŞİM
20.897,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
15 20897.97 Samsung T7 Shield 4TB Mini USB 3.2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
20.932,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
16 20932.28 Samsung 4Tb T7 Shield Mu-Pe4t0s-Ww 1050Mb-1000Mb-S Usb 3.2 Gen2 Tasinabilir Ssd SiyahSatıcı: NusratBilişim
29.536,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
17 29536.79