Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sandisk Desk Drive - 4 Tb 1000Mb/S Usb 3.2 Gen2 Harici Ssd Sdssdt40-4T00-Em25
Satıcı: TEKNOFS
22.706,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 22706.60
SanDisk Desk Drive 4TB 1000MB/s USB 3.2 Gen2 Harici SSD SDSSDT40-4T00-EM25 Satıcı: 24FILM
23.865,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
2 23875
Sandisk Desk Drive 4tb 1000MB/S USB 3.2 Gen2 Harici SSD SDSSDT40-4T00-EM25 - Lacivert
Satıcı: 24FILM | 3 yorum
24.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 24399.00
Sandisk Desk Drive 4tb 1000MB/S USB 3.2 Gen2 Harici SSD SDSSDT40-4T00-EM25 Satıcı: Teknofs
37.689,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 37689.99
Sandisk Desk Drive 4tb 1000MB/S USB 3.2 Gen2 Harici SSD SDSSDT40-4T00-EM25 Satıcı: Erenler Ticaret
48.167,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 48167.68
4 TB
22.706,60 TL
8 TB
50.220,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM