Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

SanDisk Extreme Pro SSD (2 TB) Fiyatları

Sandisk Extreme Pro 2tb 2000MB/SN Royal Blue Taşınabilir SSD SDSSDE81-2T00-RR25 - Mavi

Satıcı: GpnTeknoloji | 2 yorum

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 15999.00
SanDisk Extreme PRO 2TB 2000MB/sn Royal Blue Taşınabilir SSD

Satıcı: GpnTeknoloji

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 15999.00
SanDisk Extreme PRO 2TB 2000MB/sn Royal Blue Taşınabilir SSD SDSSDE81-2T00-RR25

Satıcı: Gpn Teknoloji

16.004,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 16004.03
Sandisk Extreme Pro 2Tb 2000Mb/Sn Royal Blue Taşınabilir Ssd Sdssde81-2T00-Rr25

Satıcı: GpnTeknoloji

16.088,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 16088.10
Sandisk Extreme Pro 2tb 2000mb/sn Royal Blue Taşınabilir Ssd Sdss mavi

Satıcı: GpnTeknoloji

16.274,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 16274.07
Extreme PRO 2TB 2000MB/sn Royal Blue Taşınabilir SSD SDSSDE81-2T00-RR25 16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 16509
SanDisk Extreme PRO 2TB 2000MB/sn Royal Blue Taşınabilir SSD SDSSDE81-2T00-RR25

Satıcı: GpnTeknoloji

16.624,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 16624.05
SanDisk Extreme Pro 2 TB USB 2000 MB/s 2000 MB/s SSD

Satıcı: Nethouse

17.954,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 17954.06
Sandisk Extreme Pro 2Tb 3800Mb/Sn Usb4 Taşınabilir Ssd Sdssde82-2T00-G25

Satıcı: Lugo

18.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 18599.10
Sandisk Extreme Pro 2tb 3800mb/sn Usb4 Taşınabilir Ssd Sdssde82-2 siyah-turuncu

Satıcı: lugo

18.692,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 18692.07
Sandisk Extreme Pro 2tb 3800MB/SN Usb4 Taşınabilir SSD SDSSDE82-2T00-G25 - Siyah

Satıcı: Lugo | 9 yorum

19.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 19639.00
SanDisk Extreme Pro 2tb Taşınabilir SSD

Satıcı: Lugo

19.691,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 19691.53
SanDisk Extreme PRO 2TB 3800MB/sn USB4 Taşınabilir SSD SDSSDE82-2T00-G25

Satıcı: LUGO

19.884,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 19884.03
Sandisk Extreme Pro 2TB 2000MB/s Taşınabilir SSD Siyah 30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 30999.00

SanDisk Extreme Pro SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

SanDisk Extreme Pro SSD Ürün Ailesi

SanDisk Extreme Pro SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 112 mm
• Genişlik 58 mm
• Derinlik 12 mm
• Ağırlık 79 g
• Renk Seçenekleri Siyah

SanDisk Extreme Pro SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.