Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk SDSSDE30-2T00-G26 SSD (2 TB) Fiyatları

SanDisk 2TB Portable SDSSDE30-2T00-G26 800MB-s Taşınabilir SSD Disk - Lacivert

Satıcı: GpnTeknoloji | 133 yorum

10.619,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 10619.67
SanDisk Portable 2TB SDSSDE30-2T00-G26 800MB/s Taşınabilir SSD Disk

Satıcı: Gpn Teknoloji

10.960,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 10960.03
SanDisk Portable SDSSDE30-2T00-G26 2 TB 800 MB/S Taşınabilir SSD lacivert

Satıcı: GpnTeknoloji

11.159,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 11159.07
Sandisk Portable 2Tb 800Mb/Sn Taşınabilir Ssd Sdssde30-2T00-G26

Satıcı: GpnTeknoloji

11.159,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 11159.10
Sandisk Portable 2Tb Sdssde30-2T00-G26 800Mb/S Taşınabilir Ssd Disk

Satıcı: GpnTeknoloji

11.159,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 11159.10
SanDisk Portable 2TB SDSSDE30-2T00-G26 800MB/s Taşınabilir SSD Disk

Satıcı: Gpnteknoloji

11.205,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 11215
SanDisk Portable 2TB 800MB/sn Taşınabilir SSD SDSSDE30-2T00-G26

Satıcı: GpnTeknoloji

11.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 11399.05
SanDisk Portable SDSSDE30-2T00-G26 2 TB 800 MB/S Taşınabilir SSD lacivert

Satıcı: metpa

12.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 12090.00
Sandisk 2Tb Portable Sdssde30-2T00-G26 800Mb-S Taşınabilir Ssd Harddisk

Satıcı: ARAS FOTO

15.519,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 15519.03
Sandisk 2Tb Portable Sdssde30-2T00-G26 800Mb-S Taşınabilir Ssd Harddisk

Satıcı: Pazareyle

16.585,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 16585.12
Sandısk 2tb SDSSDE30-2T00-G26 USB 3.0 SSD Harici Disk - Siyah

Satıcı: Core Bilgisayar

18.215,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 18215.27
Sandisk Sdssde30-2t00-g26 Portable 2 TB 800 MB/sn Taşınabilir SSD 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 21999.00

Sandisk SDSSDE30-2T00-G26 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Sandisk SDSSDE30-2T00-G26 SSD Ürün Ailesi

Sandisk SDSSDE30-1T00-G26 1 TB SSD 1 TB 5.999,00 TL
Sandisk SDSSDE30-2T00-G26 2 TB SSD 2 TB 10.619,67 TL

Sandisk SDSSDE30-2T00-G26 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 97 mm
• Genişlik 47 mm
• Derinlik 10 mm
• Ağırlık 40 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk SDSSDE30-2T00-G26 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.