Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Seagate Expansion 500GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STEA500400
Satıcı: çözumteknik | 129 yorum
1.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 1450.00
Seagate STEA500400 Expansion 500 GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: yildiz34bilgisayar
1.441,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 1441.50
Seagate Expansion 500GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STEA500400
Satıcı: ÇÖZÜM TEKNİK BİLGİSAYAR | 129 yorum
1.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 1450.00
Seagate STEA500400 Expansion 500 GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: cozumteknikbilisim
1.581,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 1581.00
Seagate Stea500400 Expansion 500 Gb 2.5" Usb 3.0 Taşınabilir Disk Siyah Satıcı: netbilgi
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 2999.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ