Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshiba Canvio Advance 2.5" 1TB USB 3.2 Gen-1 Beyaz (HDTCA10EW3AA) Taşınabilir Harici Sabit Disk Satıcı: Amazon.com.tr
4.284,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
1 4294.43
Toshiba Canvio Advance 2.5" 1TB USB 3.2 Gen-1 Yeşil (HDTCA10EG3AA) Taşınabilir Harici Sabit Disk Satıcı: Amazon.com.tr
4.610,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
2 4620
Toshiba Canvio Advance 1TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Kırmızı HDTCA10ER3AA
Satıcı: Naxin | 2 yorum
6.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 6400.00
Toshiba Canvio Advance 1tb 2,5" USB 3.2 Gen-1 Taşınabilir HDD - Black (HDTCA10EK3AA) - Siyah - 1 TB
Satıcı: Naxin | 9 yorum
6.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 6500.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM
VARYANT