Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Dönüş Hızı:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba Canvio Basics 2022 HDD (4 TB) Fiyatları

Toshiba 4TB Canvio Basic 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTB540EK3CA) - Siyah - 4 TB

Satıcı: Hepsiburada | 594 yorum

6.682,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 6682.40
Toshiba 4TB Canvio Basic 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTB540EK3CA)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 7099.00
Toshiba Canvio Basics HDTB540EK3CA 4 TB 2.5″ USB 3.2 Taşınabilir Disk 7.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 7169.00
Toshıba 4Tb 2.5" Canvio Basic Hdtb540ek3ca Usb 3.0 Harici Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7399.00
Toshiba Canvio Basic HDTB540EK3CA 4 TB USB 3.2 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: nepalbilisim

7.435,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 7435.35
Toshiba 4TB Canvio Basic 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTB540EK3CA) - Siyah - 4 TB

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 594 yorum

7.439,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 7439.07
Toshiba Canvio Basic HDTB540EK3CA 4 TB USB 3.2 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: vizyonbilgisayar

7.439,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 7439.07
Toshiba 4tb Canvio Basic 2.5" Gen1 Siyah Hdtb540ek3ca Harici Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

7.464,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 7464.58
Toshiba 4tb Canvio Basic 2.5" Gen1 Siyah Hdtb540ek3ca Harici Harddisk

Satıcı: incehesap

7.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 7469.00
TOSHIBA 4TB 2.5 Canvio Basic HDTB540EK3CA USB 3.0 Harici Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

7.514,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 7514.10
Toshıba 4Tb 2.5" Canvio Basic Hdtb540ek3ca Usb 3.0 Harici Harddisk

Satıcı: ZmTeknoloji

7.530,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7530.20
Toshiba Canvio Basic 4Tb Usb 3.2 Gen1-Hdtb540Ek3Ca 7.605,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 7615.45
Toshiba 4TB Canvio Basic Usb 3.2 2,5 (HDTB540EK3CA) Taşınabilir Disk 7.571,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 7581
Toshiba 4TB Canvio Basic 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTB540EK3CA)

Satıcı: incehesap

7.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 7839.00
4TB CANVIO BASICS 2.5" USB3.2 G1 TOSHIBA HDTB540EK3CA

Satıcı: TEKNOFİS

7.839,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 7839.91
TOSHIBA 4TB 2.5" Canvio Basic HDTB540EK3CA USB 3.0 Harici Harddisk

Satıcı: TEKNOFİS

7.839,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 7839.91
Toshiba 2,5 4TB Canvio Basics USB3.0 Taşınabilir Disk

6 yorum

8.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

17 8859.00

Toshiba Canvio Basics 2022 HDD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba Canvio Basics 2022 HDD Ürün Ailesi

Toshiba Canvio Basics 2022 HDD (4 TB) Temel Özellikleri

USB

Toshiba Canvio Basics 2022 HDD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 78 mm
• Genişlik 109 mm
• Derinlik 20 mm
• Ağırlık 218 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Toshiba Canvio Basics 2022 HDD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.